ارائه پیشنهادات کمیسیون اجتماعی درباب لایحه بودجه ۱۴۰۱ به کمیسیون تلفیق

ارائه پیشنهادات کمیسیون اجتماعی درباب لایحه بودجه ۱۴۰۱ به کمیسیون تلفیق

سیاسی: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارائه پیشنهادات اعضای کمیسیون اجتماعی درباب لایحه بودجه 1401به کمیسیون تلفیق آگاهی داد.


فاطمه رحمانی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حاشیه جلسه امروز بعد از رای گیری اعضای کمیسیون اجتماعی برای حضور در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ مشخص شدند.
وی اشاره کرد: در ابتدای جلسه امروز کمیسیون اجتماعی در مورد بخش هایی از لایحه بودجه که به کمیسیون اجتماعی مربوط می شد بطور کلی توضیحاتی ارائه شد و در ادامه نیز پیشنهاداتی در ارتباط با تبصره دو لایحه بودجه ۱۴۰۱ ارائه شد که بررسی شدند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: بطور مثال برای صندوق تامین اجتماعی هیچ ردیف و اعتباری در لایحه بودجه سال آینده تعریف نشده بود که این مساله جز پیشنهاداتی بود که به کمیسیون تلفیق ارائه شد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در ادامه جلسه درباب کاستی هایی که احساس می شود باید در بودجه به آن توجه گردد یک سری پیشنهاداتی بیان شد که برخی از آنها مصوب شد که به کمیسیون تلفیق ارائه می شود.
منبع:

1400/10/06
10:35:38
5.0 / 5
1044
تگهای خبر: شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل