آیین اختتامیه مسابقات قرآن وزارت دفاع انجام شد

آیین اختتامیه مسابقات قرآن وزارت دفاع انجام شد

سیاسی: آیین اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان مرد و سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و زنان شاغل در وزارت دفاع اجرا شد.


به گزاش خبرنگار سیاسی ایرنا، آیین اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان (مردان شاغل و نیروهای وظیفه) و سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همسران و زنان شاغل امروز پنجشنبه، ۲۷ آبان با حضور حجت الاسلام و المسلمین «سیدضیا الدین آقاجانپور» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی، سردار «قاسم تقی زاده» جانشین سابق وزارت دفاع و رئیس دانشگاه مالک اشتر، حجت الاسلام علی شیرازی و امیر شعبانیه معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و برگزیدگان این مسابقات در دانشگاه مالک اشتر انجام شد.
سردار تقی زاده جانشین سابق وزارت دفاع در این مراسم اظهار داشت: دانشگاه مالک اشتر یک دانشگاه ماموریت محور در زمینه های دفاعی است که نیازمندی های کشور را در زمینه های نظامی و دفاعی مانند، صنعت موشکی، هوایی، زمینی، دریایی و در سایر عرصه دفاعی تامین می کند.
وی افزود: در این دانشگاه افراد معتقد، باهوش و متدین نیازهای اساسی کشور در زمینه دفاعی را دنبال و با علم آموزی و کوشش های بی وقفه این نیاز را تامین می کنند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام «محمدباقر ابراهیمی» معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع اظهار داشت: در شرایطی که وضعیت کرونائی جامعه جهانی و نیز کشور عزیزمان را تحت تاثیر آثار و نتایج خاص خود قرار داده است، سیاست گذاران و تصمیم گیران فرهنگی و قرآنی وزارت دفاع اهتمام کردند تا با رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی همزمان با اهمیت حفظ سلامت خانواده و مخاطبان عزیز قرآنی در سبد برنامه های فرهنگی و معنوی کارکنان و خانواده های محترم آنان نه فقط جای کارهای قرآنی خالی نشود بلکه با روش ها و شیوه های مدرن انگیزشی از ظرفیت های مختلف مانند فضای مجازی و کارهای غیرحضوری برای بهره مندی از فیوضات دینی مذهبی و قرآنی بهره برداری کنند.
وی اضافه کرد: این دوره از مسابقات در چهار گروه مجزا و در دو جمعه متوالی به میزبانی اداره عقیدتی سیاسی ساصد هوافضا صنایع دریایی و سایر آن اجرا شد. این مراسم و به سبب رعایت پروتکلهای بهداشتی از شرایط کرونا از تمامی برگزیدگان بصورت نمادین از حائزین رتبه اول تا سوم ساکن تهران با اهدای هدیه و لوح تجلیل به عمل آمد.
حجت الاسلام ابراهیمی اظهار داشت: این برنامه با اجرای غلامرضا احمدی، مجری شبکه قرآن و معارف سیما، تلاوت حمیدرضا احمدی وفا و اجرای گروه تواشیح سیمرغ و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدضیاءالدین آقاجان پور، نماینده ولی فقیه و رییس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع انجام شد.


منبع:

1400/08/28
22:52:22
5.0 / 5
637
تگهای خبر: جامعه , سازمان , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل