فرمانده قرارگاه بقیةالله الاعظم سپاه:

عدالت اجتماعی در دستور کار انقلاب اسلامی قرار دارد

عدالت اجتماعی در دستور کار انقلاب اسلامی قرار دارد

از گیلان فرمانده قرارگاه بقیةالله الاعظم سپاه، تلاش دشمنان انقلاب را برای نابودی اسلام دانست و متذکر شد: انقلاب اسلامی گام نخست خودرا برداشته و گام دوم را آغاز نموده است و پس باید اسلامی شدن کشور را در دستور کار قرار دهیم. با اهمیت ترین مولفه اسلامی شدن کشور، عدالت اجتماعی است.


سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در پنجمین سالگرد شهید «محمد اتابه»، از شهدای گیلانی مدافع حرم که در شهر گوراب زرمیخ صومعه سرا برگزار شد، با اشاره به آیه «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»، اظهار نمود: شهدا حقیقت های همیشه زنده ای هستند که در میان ما حضور دارند و پس باید از نعمت وجود آنان بیشتر بهره مند شویم.
وی با اعلان اینکه شهدا بالاترین عمل یعنی گذشتن از جان در راه خدا را انجام دادند، اضافه کرد: امروز ملت ایران به تاسی از شهدا ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام و ایران را سرلوحه خویش قرار دادند و تا پای جان از آرمان انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله الاعظم سپاه پاسداران، خون شهید را عامل حیات جامعه اسلامی دانست و اشاره کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز احیای اسلام ناب محمدی بوده است و پس در طول ۴۳ سال قبل همیشه با توطئه های دشمنان داخلی و خارجی برای مقابله با این حرکت نورانی که یادگار شهداست، مواجه هستیم.
جعفری، انقلاب اسلامی را الهام بخش حرکت های آزادی خواهانه کشورهای منطقه از عراق و یمن تا لبنان و سوریه دانست و اظهار داشت: ظهور انقلاب اسلامی ایران نقطه شروع افول آمریکا بوده و طی چهار دهه اخیر شاهد خنثی شدن توطئه های استکبار جهانی مقابل انقلاب و ملت ایران بودیم.
وی با اشاره به مواجهه آمریکا با جمهوری اسلامی در میدان فرهنگی و جنگ اقتصادی، عنوان کرد: ملت ایران به انقلاب علاقمند هستند و راه شهدا را ادامه می دهند و همه سختی ها را تحمل می کنند و از تحریم و فشار هراس ندارند.
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله الاعظم سپاه، با اعلان اینکه امروز یک هماهنگی و همسویی و هم فکری بین قوای سه گانه کشور به وجود آمده است، افزود: باید از فرصت به وجود آمده در مقطع حساس فعلی برای تقویت دستاوردهای جمهوری اسلامی و پیروزی در جنگ سیاسی و فرهنگی و اقتصادی استفاده نمائیم.
وی با اشاره به تعبیر رهبر انقلاب، خرمشهرهای زیادی را پیش روی ملت ایران دانست و اشاره کرد: هدف اصلی انقلاب اسلامی زمینه سازی برای حکومت جهانی امام زمان(عج) است و پس اگر دین خدا را یاری نماییم، یاری خداوند شامل حال ما می شود.
جعفری، تلاش دشمنان انقلاب را برای نابودی اسلام دانست و متذکر شد: انقلاب اسلامی گام نخست خودرا برداشته و گام دوم را آغاز نموده است و پس باید اسلامی شدن کشور را در دستور کار قرار دهیم. با اهمیت ترین مولفه اسلامی شدن کشور، عدالت اجتماعی است که دراین زمینه باید کار جهادی نماییم، برای اینکه از اهداف شهداست.
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله الاعظم سپاه، تمدن سازی اسلامی را آرمان شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد: انقلاب اسلامی نشان دهنده حاکمیت اسلام در دنیاست و پس در طول ۴۳ سال قبل با دست خالی در مقابل همه دشمنان ایستادگی کردیم تا یک کشور الگو بسازیم. امروز نیز با همان نگاه اسلامی و انقلابی و جهادی می توانیم مشکلات کشور را حل نماییم.
وی جنگ نرم و فرهنگی و رسانه ای را سخت تر از جنگ نظامی دانست و بیان کرد: قدرت نظامی و امنیتی و فناوری جمهوری اسلامی به حضور مردم در صحنه است و پس مردم خودشان باید پای کار انقلاب باشند و با اقدامات فرهنگی و قرآنی و جهادی، میراث شهدا را به آیندگان انتقال دهند.1400/08/11
22:57:27
5.0 / 5
1182
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تمدن , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل