نماینده مردم در مجلس:

زمینه ایجاد دانشکده علوم پزشکی در بروجرد فراهم گردد

زمینه ایجاد دانشکده علوم پزشکی در بروجرد فراهم گردد

سیاسی: لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زمینه ایجاد دانشکده علوم پزشکی در شهرستان برقرار شود.


عباس گودرزی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بیمارستان چمران بروجرد دارای ساختمان قدیمی و قدمت بالای بوده و ساختمان اورژانس آن فرسوده شده است.
وی اشاره کرد: در این راستا مصوب شده که با مشارکت خیرین سلامت، شورا، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی اورژانس بیمارستان چمران در ۴۰۰۰ مترمربع کاملاً از صفر تا صد راه اندازی شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس اشاره کرد: همین طور در امتداد بال دوم اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) نیز بازدیدی به عمل آمد.
گودرزی افزود: پیمانکار این پروژه درحال انجام کار است که در بازدیدی که صورت گرفت بر تسریع در تکمیل این پروژه تاکید شد.
وی با اشاره به افتتاح اورژانس هوایی در بروجرد، بیان کرد: اورژانس هوایی در بروجرد نیاز به آشیانه دارد که با کمک شورا، شهرداری، خیرین و خود دانشگاه این آشیانه درحال ساخت است.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس افزود: باتوجه به سفر دکتر جان بابایی به بروجرد و مصوبه ۲۵۰ تختخوابی موافقت اصول اولیه صادر گردیده است.
گودرزی اظهار نمود: بحث و بررسی گردید که با مشارکت شورا و شهرداری بتوانیم زمین مناسبی در نظر گرفته شود البته نیازمند هست که کمیسیون ماده ۲۳ را طی نماییم و در نهایت در بودجه سنواتی ردیف بودجه بگیرد.
وی اشاره کرد: کلیه این موارد می تواند مقدمه ای برای دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی باشد و همه این زیرساخت ها کمک به توسعه درمان می کند.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس اشاره کرد: البته در امتداد درمان کارهای دیگر انجام شده بطوریکه توسعه بیمارستان کوثر، ساخت بیمارستان امام رضا و... در شهرستان در حال انجام می باشد و شاهد برداشتن قدم های ارزشمندی هستیم.1400/07/11
11:05:43
5.0 / 5
1065
تگهای خبر: سفر , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل