نبویان:

راه شكست تحریم موشك است

راه شكست تحریم موشك است

به گزارش سیاسی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه راه شكست تحریم ها مذاكره نیست و مذاكره با غرب در این سال ها مشكلاتی را برای كشور به وجود آورده عنوان كرد: راه شكست تحریم ها مقاومت، ایستادگی و موشك است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سید محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: هیچ کس نمی تواند وجود مشکلات در کشور را انکار کند ولی باید نگاه نماییم که ریشه این مشکلات در کجا است؟ دو نوع تفکر در کشور بر سر مدیریت اختلاف دارند. یک تفکر حاکم که مربوط به آقای روحانی و دوستانشان است که با ادعای تعامل بر سر کار آمدند و گفتند که نباید به سراغ تقابل رفت.
وی ادعا کرد: با بازار چند صد میلیونی منطقه ارتباط برقرار نکردند. همینطور با کشورهای غیر متعهد هم ارتباط برقرار نکردند و ارتباط با ونزوئلا را به تمسخر گرفتند و صرفاً تعامل را با کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و کشورهایی اینچنینی معنا کردند.
نماینده مردم تهران در مجلس عنوان کرد: آقای روحانی در کتاب امنیت ملی خود می گوید آمریکا بنز است و کشورهای غیر متعهد و روسیه دوچرخه هستند. ما باید به سراغ بنز برویم. در کتاب مشاور اول ایشان با عنوان ایران و جهانی شدن گفته می شود باید برای پیشرفت به سمت جهانی شدن برویم. جهانی شدن قوانینی دارد که باید برای پیشرفت به آن دقت نماییم. همینطور می گوید که این قوانین جهانی شدن را کشورهای قدرتمند باید تنظیم کنند. می گوید باید با گفته های آمریکا بسازیم تا کشور بیشتر پیشرفت کند. همینطور عنوان می شود اگر در مقابل اسرائیل بایستیم از پیشرفت می مانیم و می گوید باید مبحثی همچون عدالت طلبی را کنار بگذاریم و با قانون اساسی استقلال نمی توانیم به پیشرفت برسیم.
نبویان افزود: به نظر آنها تقابل به این معناست که یعنی هر کجا توافقنامه ای دارد امضا شود یا برجام باشد یا لوایح FATF و یا 2030 چون که روحانی می گوید یکی از اشکالات کشور این است که عده ای در داخل به غرب بدبین هستند ولی باید دقت کنیم که این نگاه این بدبختی را بر سر کشور آورده است، اما سوال این است اگر تعامل به معنای سازش است و با سازش می توان مشکل را حل کرد و ملت نمی توانند کاری از پیش ببرند تولید موشک ایران حاصل نوکری کشورهای غربی است یا استقلال؟ مگر در زمینه هسته ای، پزشکی و فرستادن ماهواره پیشرفت نداشتیم؟ هفت سال به غرب اعتماد کردید چه به دست آوردید؟ تعطیلی مراکز هسته ای، تعطیلی کارخانه ها، بیکاری ولی در مقابل این تفکر تفکر امام و رهبری و مردم و تفکر سردار سرافراز سردار سلیمانی می باشد. این تفکر یعنی مقاومت و دفاع از منافع ملت در مقابل زیادی خواهی مستکبران که از جانب مردم نمایندگی می شود.
نماینده مردم تهران در اینباره افزود: این مقاومت باعث سربلندی ایران شده و معادلات جهان را بر هم زده بگونه ای که پایگاه های آمریکایی هدف گرفته می شود و نفتکش ها بدون اسکورت نظامی با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران تحریم ها را شکسته و صادرات انجام می دهند.
او در آخر تصریح کرد: راه شکست تحریم ها مذاکره نیست بلکه مقاومت، ایستادگی و موشک است، تفکر برد برد را کنار بگذاریم. پیروزی با مقاومت است با مدیریت پیر برجامی مشکل کشور حل نمی گردد.1399/03/13
13:35:27
5.0 / 5
2461
تگهای خبر: آمریكا , ایران , برجام , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل