فرمانده سپاه:

در مقابل هیچ دشمنی كرنش نمی نماییم

در مقابل هیچ دشمنی كرنش نمی نماییم

به گزارش سیاسی فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در مقابل هیچ دشمنی كرنش نمی نماییم و عقب نمی نشینیم، بلكه به پیش می رویم، پیشروی در عین دفاعی بودن ذات كار ماست.


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز پنجشنبه در آیین پیوستن افزون بر ۱۰۰ شناور به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع ما راهبردی است اما عملیات و تاکتیک ما تهاجمی است.
وی افزود: روح دفاع ما با تاکتیک های تهاجمی حمایت می شود و این را در عرصه میدان نشان داده ایم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: امروز خلیج فارس شاهد جشن میلاد یک قدرت جدید است، نقشه راه ما قوی شدن است، قوی شدن راه، منطق، آرمان، هدف و برنامه ماست.
سردار سرلشکر پاسدار سلامی بیان داشت: در خیلی از کشورها حکمت بکارگیری قدرت ضعیف است که در نتیجه آن به ضد خود تبدیل گشته و هزینه ها را بالا می برد، درست مانند آنچه در مورد آمریکا می بینیم.
وی اضافه کرد: در جمهوری اسلامی این اراده با حکمت هم راه است که در امتداد هدف های معین و آرمان های بلند بکار گرفته می شود.
امروز با تولد قدرت مواجه ایم؛ نیروی دریایی دشمن را تا دوردست تعقیب و منهدم کند
فرمانده کل سپاه پاسداران انفلاب اسلامی اظهار داشت: امروز با تولد قدرت مواجه ایم، تولد قدرت یعنی میلاد نسل های جدید از قدرت در عرصه دفاع، آنچه امروز می بینم تلفیقی از تولید و تولد قدرت است.
سردار سرلشکر پاسدار سلامی بیان داشت: امروز با آرایه های متنوعی از قدرت رویه رو هستیم، در راه امتداد دادن قلمروی دفاع دریایی خود تا دور دست هستیم.
وی اشاره کرد: نیروی دریایی ماموریت دارد قدرت دفاعی خودرا به اندازه ای تقویت کرده و بیفزاید که بتوان دشمنان منافع و حاکمیت ملی سرزمین اسلامی را در دوردست تعقیب و منهدم سازد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: آنچه امروز مشاهده می کنید در فضای تحریم و با شکستن آن توسط متخصصان توانمند داخلی بدست آمده و زنجیره بهم پیوسته تولید و جهش آن در کشور به بلوغ رسیده است.
بخش مهمی از توان رزمی سپاه ناشناخته است
سردار سرلشکر سلامی همین طور اظهار داشت: آنچه در معرض دید قرار داد بخش کوچکی از توان ماست و بخش مهم و بیشتر آن پنهان است.
وی افزود: اگر روزی دشمنان دست از پا خطا کرده و نگاه طمعکارانه به سرزمین اسلامی ایران داشته باشند با آن بخش از توان پنهان ما رو به رو می شود که از آسمان و زمین بر روی آنان آتش خواهد بارید.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: آن روز میدان نبرد برای دشمنان تبدیل به جهنم میشود و ملت ایران اطمینان داشته باشند از مرزهای عقیدتی، جغرافیایی و کرامت آنان دفاع می نماییم و این دفاع اِنتها ندارد.
سردار سرلشکر سلامی اشاره کرد: دشمنان این را می دانند و بارها شاهد بوده اید که سخنانشان با عمل شان متفاوت می باشد، اما به هر چه می گوییم عمل می نماییم.
وی اشاره کرد: پیش مرگ و فدایی ملت با عظمت و افتخار ایران هستیم و برای امنیت، آرامش و عزت این ملت جان خودرا تقدیم می نماییم و هیچ گاه اجازه نمی دهیم هیچ دشمنی بر جزیی از سرنوشت ما تسلط یابد.منبع:

1399/03/10
01:29:02
5.0 / 5
2581
تگهای خبر: آمریكا , ایران , تخصص , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل