فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

تكمیل طرح های در حال تولید پدافند هوایی باعث تقویت سپر پدافند می شود

تكمیل طرح های در حال تولید پدافند هوایی باعث تقویت سپر پدافند می شود

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: تکمیل و به سرانجام رسیدن طرح های در حال تولید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی پدافند هوایی، باعث تقویت بیشتر از پیش سپر پدافند هوایی کشور (جوشن) می شود.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد روز یکشنبه از روند طراحی و تولید دستاوردهای جدید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی این نیرو بازدید کرد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن بازدید از طرح های دافع، سپر، ارژنگ، حائل و البرز ۱ با تاکید بر حمایت همه جانبه از سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی اظهار داشت: یک کشور به جهت اینکه بتواند بازدارندگی پایداری برای خود در مقابل دشمنانش بوجود آورد نیاز به این دارد که روی پای خود بایستد و به نیروی انسانی و استعدادهای خود اعتماد و تکیه کند و سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی بروز و ظهور این سبک تفکر است.
وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اضافه کرد: همه معاونت ها و یگان ها در نیروی پدافند هوایی ارتش موظف به حمایت همه جانبه از سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی در انجام طرح ها هستند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی افزود: تکمیل و به سرانجام رسیدن طرح های در حال تولید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی باعث تقویت بیش از پیش سپر پدافند هوایی کشور (جوشن) خواهد شد.منبع:

1400/03/03
10:11:44
5.0 / 5
1230
تگهای خبر: ارتش , ایران , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل