سردار زهرایی:

میدان خدمت رسانی به مردم پا به پای میدان مقاومت فعال است

میدان خدمت رسانی به مردم پا به پای میدان مقاومت فعال است

گلستان رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور اظهار داشت: میدان دیگری که امروز پا به پای میدان مقاومت در حال فعالیت است میدان خدمت رسانی به مردم است.سردار محمد زهرایی بامداد امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در چهاردهمین رزمایش سراسری کمک مؤمنانه استان گلستان، اظهار نمود: انقلاب اسلامی برخواسته از بطن مردم است اما برخی گرفتار خطای محاسباتی شده و با دو قطبی سازی، جو جامعه را برهم می زنند.

وی بیان کرد: دفاع از مظلوم و ظلم ستیزی در تمام عالم دو آرمان انقلاب است و میدان مقاومت برمبنای همین دو مبنا در منطقه شکل گرفت. نفس زکیه میدان مقاومت شهید سلیمانی بود و الان نیز یاران او میدان دار این موج عظیم در منطقه هستند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی اضافه کرد: هرکدام از ما اگر از حضور در میدان مقاومت جاماندیم امروز فرصت داریم در میدان خدمت رسانی باشیم.

زهرایی اظهار داشت: همه باید بدانیم در میدان خدمت رسانی اگر میلیون ها بسته کمک معیشتی و هزاران جهیزیه توزیع کردیم اما بصیرت نداشته باشیم، کارمان ناقص است.

وی اشاره کرد: ۲۰۰ واحد مسکن محرومینی که در گلستان کلنگ زدنی شده بود، ظرف ۳ ماه با سرعت و کیفیت و با هزینه کمتر به پایان رسید.

به گزارش سیاسی به نقل از بسیج گلستان، امروز در گلستان توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه و همین طور ۱۰۰ جهیزیه با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی انجام شد.
1400/02/25
20:22:41
5.0 / 5
1341
تگهای خبر: جامعه , سازمان , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل