رئیس بسیج:

برای كمك در واكسیناسیون عمومی آماده ایم

برای كمك در واكسیناسیون عمومی آماده ایم

رئیس بسیج با بیان آمادگی این سازمان برای کمک در واکسیناسیون عمومی اظهار داشت: وزارت بهداشت در زمینه طرح شهید سلیمانی در مبارزه با کرونا همکاری خوبی با ما داشت و تمام عناوینی که تعهد کرده بودند را انجام دادند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی در نشست بررسی چگونگی وضعیت طرح شهید سلیمانی با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: باتوجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور سازمان بسیج با همکاری وزارت بهداشت مبادرت به تشدید طرح شهید حاج قاسم سلیمانی کرد و این جلسه بمنظور بررسی چگونگی وضعیت طرح شهید سلیمانی تشکیل شده است.
وی اضافه کرد: از روزی که کرونا در کشور شیوع پیدا کرد، مراکز درمانی و شبکه سلامت کشور درگیر مبارزه با این ویروس منحوس شدند و کارنامه درخشانی به یادگار ماند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: بسیج برمبنای وظیفه ذاتی خود از همان روز اول احساس وظیفه کرد و در اقصی نقاطی کشور که نیازی وجود داشت حضور یافت.
سلیمانی با اعلان اینکه طرح غربالگری در ابتدا و بعد طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه یافت و با همکاری با وزارت بهداشت کار جلو رفت، اشاره کرد: وزارت بهداشت همکاری خوبی با ما داشت و تمام چیزهایی که تعهد کرده بودند را انجام دادند.
وی افزود: مردم عزیز هم همکاری خوبی داشتند و بیش از هفت میلیون سفیر سلامت پیش از طرح شهید سلیمانی داشتیم. باتوجه به نرخ مبتلاشدن در کشور و لزوم حضور گسترده بسیج با هدفگذاری وزارت بهداشت درمان انشاءالله محقق خواهد شد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: همه شبکه بسیج و سپاه رسالت دارند هرگونه همکاری مورد نیاز را انجام دهند. در سه هفته گذشته جلساتی با فرمانده کل سپاه داشتیم که به گسترش طرح شهید سلیمانی و همکاری با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تاکید نمودند.
سلیمانی اضافه کرد: در آستانه دسترسی به مقادیر بالای واکسن در کشور هستیم و باید تلاش نماییم مبتلاشدن به شدت کم شود تا وقتی واکسیناسیون عمومی شروع شد کشور در آرامش باشد.
وی اشاره کرد: ما آمادگی داریم در واکسیناسیون عمومی هم به وزارت بهداشت کمک نماییم.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اعلان اینکه در آخر خرداد ماه شاهد انتخابات هستیم و رهبری عزیز هم برای مشارکت گسترده دعوت نمودند که این توجه می خواهد و باید در کنترل ویروس کرونا دقیق و سریع عمل نماییم.
سلیمانی اضافه کرد: بسیج ظرفیت های اجتماعی فراوانی در اقشار و ظرفیت های عمومی فراوانی در پایگاه ها دارد و توجه و جهت دادن به آن اهمیت دارد.
وی اظهار داشت: ما در میانه این هیاهویی که در دنیا وجود دارد وضعیت مان بهتر بوده است و انشاالله خداوند امسال را سال غلبه بر ویروس کرونا قرار دهد.


1400/02/13
19:13:26
5.0 / 5
961
تگهای خبر: آموزش , سازمان , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل