فرمانده نیروی زمینی در سازمان تحقیقات و جهاد خودكفایی نزاجا:

سازمان تحقیقات و جهاد خودكفایی نزاجا به قطب علمی كشور تبدیل گشته است

سازمان تحقیقات و جهاد خودكفایی نزاجا به قطب علمی كشور تبدیل گشته است

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی زمینی در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا اظهار داشت: امروز این سازمان با ساخت انواع پهبادها و ربات های موثر در رزم زمینی برای برخورد با ریز پرنده ها، امور جنگال، ضد جنگال و انواع جمر به قطب علمی کشور تبدیل گشته است.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» امروز یکشنبه در مراسم رونمایی از تجهیزات جدید نزاجا که در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم امروز میزبان چهره های ولایی و انقلابی و مورد محبت آحاد جامعه اسلامی امیر دریادار حبیب الله سیاری هستیم.
فرمانده نیروی زمینی در سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا ضمن اشاره به جوانان مستعد حاضر در مجموعه نیروی زمینی اظهار داشت: امروز در مجموعه نزاجا از جوانان اندیشمندان و صاحبان ایده برخورداریم که در ساخت انواع تک تیراندازها، ساخت گتلینگ که هزاران گلوله را در کسری از ثانیه شلیک می کند به نوآوری رسیدند.
وی اظهار داشت: امروز سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا انواع ربات های موثر در رزم زمینی را ساخته و در حوزه برخورد با ریز پرنده ها، امور جنگال، ضد جنگال و انواع جمر و انواع ساخت پهپادها بعنوان یک قطب علمی و دانشی در کشور مطرح است.
در این مراسم از دستاوردهای دفاعی سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نزاجا رونمایی گردید.
ادامه دارد...منبع:

1400/02/05
13:36:29
5.0 / 5
1156
تگهای خبر: جامعه , سازمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل