رئیس كمیسیون اصل نود:

تمام قوای سه گانه باید برای تحقق شعار سال تلاش كنند

تمام قوای سه گانه باید برای تحقق شعار سال تلاش كنند

به گزارش سیاسی خراسان رضوی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در امتداد تحقق شعار سال باید تمام قوا به وظایف خود عمل کنند، اظهار داشت: اگر تمام قوا و دستگاهها به وظایف تعریف شده خود عمل کنند، اقتصاد و تولید کشور به هدف خود خواهد رسید.


نصراله پژمانفر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به شعار سال 1400 اظهار نمود: مقام معظم رهبری بعنوان فردی که دیده بان واقعی کشور هستند و تمام مسائل مختلف کشور را رصد می کنند و گزارشات گوناگونی به ایشان می رسد، موضوع اقتصاد و پشتیبانی از تولید را بعنوان یک اولویت در کشور مد نظر قرار دادند.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس اضافه کرد: شعار امسال یک تذکری به مسئولین است که پرداختن به مسئله تولید یک شعار نیست، بلکه یک راهبردی اساسی برای رساندن کشور به مقاصد مهم می باشد.
وی با تاکید بر اینکه در امتداد تحقق شعار سال باید تمام قوا به وظایف خود عمل کنند، اشاره کرد: مجلس باید در این راستا یک سری اقدامات قانونی را پیش بینی کند، دولت هم باید بتواند موانع را از سر راه تولید بردارد و قوه قضائیه هم باید بتواند با کسانی که در راه توسعه تولید کشور سنگ اندازی می کنند، برخورد کند.
پژمانفر افزود: اگر تمام قوا و دستگاهها به وظایف تعریف شده خود عمل کنند، اقتصاد و تولید کشور به هدف خود خواهد رسید.1400/01/08
11:48:17
5.0 / 5
1482
تگهای خبر: تولید , دولت , شورا , قوه قضائیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
سیاسی بین الملل