وحیدی:

دولت در ارائه یك زیرنظام تحولی آموزش تأخیری ۱۰ ساله دارد

دولت در ارائه یك زیرنظام تحولی آموزش تأخیری ۱۰ ساله دارد

به گزارش سیاسی نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: شما قول داده اید که لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس برسانید. مجلس در ارائه یک زیرنظام مهم تحول بنیادی آموزشی تأخیری ده ساله دارد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در نوبت عصر جلسه علنی امروز(شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از سخنان اخیر مقام معظم رهبری در مورد ضرورت تعامل دولت و مجلس در ماجرای هسته ای، اظهار نمود: از حمایت رهبری از قانون اقدام راهبردی مقابل لغو تحریم ها تشکر می کنم. اگر لازم باشد، غنی سازی تا مرز ۶۰ درصد ادامه پیدا خواهدنمود.
نماینده مردم بجنورد در مجلس خطاب به نماینده حاضر دولت در جلسات تصویب بودجه، اظهار داشت: نمایندگان دولت با مظلوم نمایی شرایط را طور اینطور بازنمایی می کنند که گویی مجلس در حال گران کردن کالاهاست. ما به دنبال احقاق حق مردم هستیم و این در حالیست که ما با وجود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه در حال کار هستیم.
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: شما قول داده اید که لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس برسانید. مجلس در ارائه یک زیرنظام مهم تحول بنیادی آموزشی تأخیری ده ساله دارد.
منبع:

1399/12/09
22:28:13
0.0 / 5
1274
تگهای خبر: آموزش , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل