فرمانده نیروی زمینی ارتش:

ارتقای وضعیت معیشت كاركنان نیروی های مسلح از برنامه های ارتش است

ارتقای وضعیت معیشت كاركنان نیروی های مسلح از برنامه های ارتش است

به گزارش سیاسی فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: یکی از برنامه های ارتش ارتقای وضعیت معیشت و منزلت اجتماعی کارکنان نیروهای مسلح است.


به گزارش روز دوشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دومین جشنواره نهضت عظیم ساخت منازل سازمانی تهاتری نزاجا و گرامیداشت روز مهندس که در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد، گفت: یکی از برنامه های ما ارتقای وضعیت معیشت و منزلت اجتماعی کارکنان نیروهای مسلح است.
وی اضافه کرد: توجه به حوزه مسکن سازمانی یکی از مصادیق بارز منزلت اجتماعی نیروهای مسلح است.
امیر حیدری اشاره کرد: نیروی زمینی ارتش تا حالا ۲۳ هزار واحد مسکونی را جهت ساخت برنامه ریزی نموده است و در این رابطه از جامعه مهندسین کشور و پیمانکاران داخلی بهره برده ایم و در ایجاد اشتغال نیز گام خوبی برداشته شده است.
وی با اعلان اینکه ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی در ۳ فاز تعریف شده است، اضافه کرد: نیروی زمینی در فاز نخست تعدادی واحد در حال بهره برداری است و فاز دوم پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: همین طور در فاز سوم در حال برنامه ریزی جهت انتخاب پیمانکار و مهندسین پروژه هستیم.
امیر حیدری با اعلان اینکه از روند کار رضایت دارم، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم تا ۱۸ ماه آتی این قراردادها و پیمان هایی را که بسته ایم به نتیجه برسانیم.
وی در ادامه اظهار داشت: در وهله اول باید از خدای بزرگ تشکر نماییم. ولایت فقیه صراط مستقیم ماست و بهترین نعمت خداوندی است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش اشاره کرد: تلاش ما این است که در نیروی زمینی بی خانه ای وجود نداشته باشد و اولویت ما خانه سازمانی است که در اختیار آنها قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: کاری نماییم که باقیات و صالحات از ما باقی بماند تا نه در این دنیا و نه آن دنیا شرمنده کسی نباشیم.
امیر سرتیپ دوم ارجمندی معاون مهندسی و پدافند غیر عامل نزاجا نیز در این مراسم، اظهار داشت: وزارت دفاع حلقه مهمی در حوزه تهاتر است، نیروی زمینی ۳۸هزار واحد سازمانی دارد، بسیاری از این واحدها بخاطر قدیمی بودن قابل استفاده نیستند، ۲۲هزار واحد مسکونی واقعی داریم.
وی اضافه کرد: دوهزار واحد جدید تولید شده است و بیش از ۱۰هزار واحد هم در مرحله بالای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی قرار دارند.
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل نزاجا اشاره کرد: دنبال کاهش مشکل کارکنان نزاجا در حوزه مسکن هستیم. ۱۹شرکت با وجود مشکلات موجود سرباز گونه با حرکت جهادی در کنار ما حضور دارند و تدابیر فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را پیش می برند.
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل نزاجا تاکید کرد: شرکت های مهندسی مختلفی در شیراز، اصفهان، مشهد، زاهدان، منطقه شمال شرق، کرمان، خوزستان، خرمشهر، ارومیه، قوچان و برخی شهرهای دیگر فعالیت دارند و روند ساخت منازل مسکونی ادامه دارد.منبع:

1399/12/05
13:48:36
0.0 / 5
1223
تگهای خبر: ارتش , ایران , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل