فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار سپاه:

با همدلی و هم افزایی ارتش و سپاه به قدرت دریایی تبدیل گشته ایم

با همدلی و هم افزایی ارتش و سپاه به قدرت دریایی تبدیل گشته ایم

به گزارش سیاسی فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار سپاه اظهار داشت: یکی از پیام های رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند این است که با همدلی و هم افزایی ارتش و سپاه می توان دریا، زمین و آسمان را به یک امنیت پایدار رساند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ناوسالار یکم پاسدار سید مهدی موسوی در حاشیه برگزاری رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند اظهار نمود: امروز توفیق شد تا در کنار برادران عزیزمان در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و یگان هایی از نیروی دریایی روسیه در رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند شرکت نماییم.
فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار سپاه اضافه کرد: این عزت و افتخار و بالندگی که امروز در حوزه توان دریایی برای ایران اسلامی به دست آمده ثمره خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
موسوی با اشاره به توانمندی های کشورمان در حوزه دفاعی و امنیتی اظهار داشت: بحمدالله امروز با دوستی، برادری و همدلی و هم افزایی میان ارتش و سپاه و با تکیه به توان جوانان متخصص و متعهد کشورمان و اتکا به دانش و پتانسیل های داخلی به یک قدرت دریایی تبدیل گشته ایم.
وی اشاره کرد: یکی از پیام های رزمایش این است که در قالب این همدلی و هم افزایی و تعامل و همکاری با کشورهای دوست و همسایه داریم، می توان دریا، زمین و آسمان را به یک امنیت پایدار رساند.
فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار سپاه در ادامه با اشاره به رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند گفت: امسال برای دومین سال متوالی این رزمایش در حال انجام می باشد و یگان های منتخب نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار برادران خود در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هم فکری و همدلی توانسته اند تبادل اطلاعات در حوزه های تخصصی را به اجرا بگذارند.
موسوی با اشاره به رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند، اظهار داشت: این رزمایش اهداف مختلفی دارد که از آن جمله می توان به مقابله با دزدی دریایی، تبادل اطلاعات و افزایش همکاری ها اشاره نمود.
وی افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار هم سبب هم افزایی و ارتقاء توان دریایی کشور شده که همیشه مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا بوده است.
فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار سپاه با اشاره به یگان های شرکت کننده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش مرکب امنیت دریایی شمال اقیانوس هند اظهار داشت: سه فروند شناور در کلاس های مختلف از نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این رزمایش حضور دارند و طبق برنامه ریزی ها و سناریوهای از پیش تعیین شده در عملیات های مختلف رزمایش مشارکت خواهیم داشت.
موسوی ایجاد تفاهم و رسیدن به نقطه مشترک مدیریتی و عملیاتی را همچون نتایج رزمایش مرکب با حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: این رزمایش سبب رسیدن به یک نقطه واحد و مشترک می شود تا در صورت لزوم با وحدت، همدلی و همکاری بین دو نیروی راهبردی ارتش و سپاه بتوانیم محکم ترین ضربه را به متجاوزین وارد نماییم.منبع:

1399/11/30
18:20:57
0.0 / 5
1244
تگهای خبر: ارتش , ایران , تخصص , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل