مدیر عامل سازمان صنایع هوایی:

19 بهمن تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود

19 بهمن تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود

به گزارش سیاسی مدیر عامل سازمان صنایع هوایی خاطرنشان کرد که 19 بهمن تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی بود.


به گزارش سیاسی به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در مراسم تجلیل از کارکنان نیروی هوایی شاغل در این سازمان ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و روز نیروی هوایی اظهار داشت: روز 19 بهمن به علت نقش مهم و تاثیر گذار خود در پیروزی انقلاب، آن ظرفیت و گنجایش را دارد که از آن بعنوان نقطه عطف در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تیر خلاص به رژیم منحوس پهلوی نام ببریم.
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی اظهارداشت: 19 بهمن ماه سال 1357 روزی بود که نیروی هوایی با امام بیعت کرد و پیکره ارتش به سمت انقلاب حرکت کرد و بطور قطع این حرکت بر مبنای درک و فهم عمیق و شناخت از مولفه های انقلاب اسلامی بود چون که شاهد بودیم کمتر از 2 سال پس از پیروزی انقلاب، در شرایطی که کشور آمادگی پذیرش جنگ به این گستردگی را نداشت؛ بنا به اذعان سران رژیم بعث عراق عاملی که سبب شد آنان حداقل در 6 ماه اول جنگ به اهداف خودشان نرسند نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.
وی ادامه داد: پس از 42 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروهای هوایی درمورد برجام فرمودند: « امروز دیگر برای ما کسی شرط و شروط تعیین نمی کند، شرط جمهوری اسلامی ایران در مورد برجام این است که آن کسانی که برجام را نقض کرده اند باردیگر به برجام برگردند و تعهدات خودشان را به صورت کامل انجام دهند و ما راستی آزمایی می نماییم و در صورت مثبت بودن راستی آزمایی، تعهدات خودمان را انجام می دهیم »و این نشان دهنده قدرت واقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
امیر خواجه فرد خاطرنشان کرد: ایران امروز متفاوت خواهد بود و انشاءا... مشکلات اقتصادی که بر جامعه حاکم شده با تلاش و کوشش و همدلی و وحدت کلمه برطرف خواهد شد.
امیر سرتیپ خواجه فرد با اشاره به اینکه ما در سازمان صنایع هوایی مفتخریم یکی از عمده ترین نهادهای بهره بردار محصولات و تولیدات صنایع هوایی، نیروی هوایی ارتش می باشد خطاب به کارکنان سازمان هوایی اظهار داشت: بطور قطع در آینده به قله های رفیع در این صنعت که وظیفه درون سازمانی ما است دست خواهیم یافت وتک تک کارکنان در این پیروزی ها سهیم هستید و انشاءالله این موفقیت ها تداوم داشته باشد.
1399/11/19
20:50:56
0.0 / 5
1265
تگهای خبر: ارتش , ایران , برجام , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل