فرمانده كل ارتش:

نیروی دریایی ارتش یك ركن تمدن ساز است

نیروی دریایی ارتش یك ركن تمدن ساز است

به گزارش سیاسی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین معارفه جانشین جدید فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: این نیرو فقط یک نیروی مسلح نیست بلکه یک رکن تمدن ساز است.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، آیین معارفه جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و تعدادی از معاونان و فرماندهان این نیرو انجام شد.
در این مراسم فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش فقط یک نیروی مسلح نیست بلکه یک رکن تمدن ساز است، اظهار نمود: نیروی دریایی ارتش نسبت به سایر نیروها یک شاخصه بارزتر دارد، یعنی هر حرکت رو به جلویی که نیروی دریایی دارد، یک قدم به تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نزدیک تر می شود.
موسوی اشاره کرد: این یک قدم و یک حرکت در جهت ساختن تمدن و متحول کردن تاریخ آینده این کشور است و این حرکت رو به جلو، مدنظر فرماندهی معظم کل قواست.
وی در ادامه علاقه، انگیزه، بی ادعا بودن و جدیت در کارها را از خصوصیات و خاصیت های برجسته دریادار کاویانی عنوان نمود و اضافه کرد: یکی از شاخصه های برتر امیر دریادار کاویانی این است که همیشه دغدغه های نیرو از همه چیز برای وی مهمتر و با ارزش تر است.
به پیشنهاد امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و تصویب امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حمزه علی کاویانی بعنوان جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش منصوب گردید.
بر همین اساس، امیر دریادار حمزه علی کاویانی قبل از این مسئولیت معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش را عهده دار بود.منبع:

1399/11/05
13:41:36
0.0 / 5
1822
تگهای خبر: ارتش , ایران , تمدن , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل