فرمانده سپاه:

بسیجیان پیشانی اصلی دفاعی كشور در جزیره بوموسی هستند

بسیجیان پیشانی اصلی دفاعی كشور در جزیره بوموسی هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: شما بسیجیان پیشانی اصلی دفاعی کشور در جزیره بوموسی هستید و وقتی دشمن شما را می بیند نتیجه می گیرد باید با این ملت مودبانه، محترمانه و با احتیاط سخن بگوید و عمل کند، برای اینکه حضور بسیجیان نشان دهنده اراده یک ملت است.


سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز شنبه بعد از بازدید از جزیره بوموسی و ارزیابی آمادگی های رزمی و دفاعی یگان های نیروی دریایی سپاه در این جزیره در جمع بسیجیان مستقر، گفت: در سالگرد شهادت قهرمان بزرگ ملت ایران و امت اسلام سردار جاودانه و پر افتخار سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و یاران شهید همراه ایشان باید گفت حاج قاسم مردی است که در ترسیم سیمای جدید جهان اسلام و آزادسازی مسلمانان از اسارت طواغیت و شکست دادن مستکبران در میدان های نبرد وسیع، نقش تعیین کننده و محوری بر عهده داشت.
وی افزود: این شهید بزرگوار با همه عظمت وجودی و گسترش شخصیتی، فردی متواضع و مهربان و مردی بود که تا آخرین لحظه زندگی از درون مردم جدا نشد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی خودرا خادم شهیدان و دوستدار مردم و بسیجیان و فدایی آنان برمی شمرد و در مقابل دشمنان خدا بسیار سرسخت و غلیظ و شدید همانند کوه استوار می ایستاد و از هیچ قدرتی به جز خدای خالق نمی ترسید.
سرلشکر سلامی با تاکید بر این که سردار سلیمانی برابر هیچ دشمنی حتی به ظاهر بزرگ و مهیب جهانی قد خم نمی کرد، اشاره کرد: قاسم سلیمانی یک اسطوره فراموش نشدنی است که در تاریخ اسلام و حافظه تاریخی ملت های مسلمان زنده و هیچ گاه از صفحات ذهن آنان محو نخواهد شد.
بسیجیان رویش های شهید سیلمانی اند
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خطاب به بسیجیان اظهار داشت: شما رویش های سلیمانی های جدید در کشور هستید که در مقابله با دشمنان خدا، آرایش ایستادگی، ثبات قدم و جوانمردی به وجود آورده اید تا به دشمنان اسلام و ایران بگویید هیچ گاه ملت ایران صحنه های دفاع از دستاوردهای باشکوه انقلاب و استقلال کشور را ترک نکرده و در سایه مکتب شهید سلیمانی، میدان صیانت از عزت و منزلت جهانی ایران عزیز را نیز رها نمی کنید.
سرلشکر حسین سلامی اشاره کرد: هر ملتی که اراده کند در صحنه بایستد و از خود در مقابله با دشمنان دفاع کند، پیروز است و شکست نخواهد خورد.
وی افزود: دشمنان خدا وقتی تصاویر شما بسیجیان را روی زمین می بیند مضطرب و گرفتار دلهره پیدا می2شود و می دانند این سرزمین شکست ناپذیر است.
وی اشاره کرد: وقتی مردانی این چنین مصمم هستند، ملت ما و امت اسلام سرافراز می ماند و کسی نمی تواند به مسلمانان تعرض کند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: بسیجیان نمایندگان ملت ایران هستند و این ملت پشتیبان بسیجیان است، جزیره بوموسی نگین زیبای انگشتری ملت ایران بوده و صمیمانه از شما عزیزان که هجرت کرده و پای در سنگر جهاد گذاشته اید تشکر می نماییم.1399/10/14
01:14:43
0.0 / 5
1245
تگهای خبر: ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل