فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش در استان كرمان:

برگزاری 28 ایستگاه پایش و غربالگری توسط ارتش در استان كرمان

برگزاری 28 ایستگاه پایش و غربالگری توسط ارتش در استان كرمان

به گزارش سیاسی کرمان فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش در استان کرمان اظهار داشت: ارتش به محض شیوع ویروس کرونا در کشور وارد میدان شد و با برگزاری ایستگاه های پایش و غربال گری در سراسر استان فعالیت خودرا شروع کرد و 28 ایستگاه در شهرستان های استان برپا شد.


امیر سرتیپ دوم "امیر غلامعلیان" بامداد امروز ۶ دی ماه در مراسم استقبال از شهدای گم نام در رفسنجان اظهار نمود: امروز شرایط کشور به مانند دوران دفاع مقدس است، در هشت سال جنگ تحمیلی اجازه ندادیم وجبی از این خاک به دست دشمن بیافتد و امروز نیز سنگر امنیت و حفاظت از جان مردم بر عهده مدافعان سلامت است.
وی ادامه داد: همه ما مدیون کادر درمان و بهداشت هستیم که در این دوران سخت بیماری منحوس کرونا از جان خود گذشتند و این بیماری با رشادت و زحمات طاقت فرسای کادر درمان عزیزمان در وضعیت قابل کنترل است.
فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش در استان کرمان در ادامه اظهار داشت: ارتش به محض انتشار کرونا در کشور وارد میدان شد و با برگزاری ایستگاه های پایش و غربال گری در سرتاسر استان فعالیت خودرا شروع کرد و ۲۸ ایستگاه در شهرستان ها استان برپاشد و قریب به ۵۰ هزار نفر در سطح شهرها مورد پایش قرار گرفتند.
امیر غلامعلیان افزود: ارتش جمهوری اسلامی در آمادگی کامل قرار دارد و با راه اندازی نقاهت خانه ها و استراحتگاه، خدمات ادامه دارد.
وی تصریح کرد: در محضر شهدا قسم یاد می نماییم تا جان در بدن داریم در راه دفاع از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ذره ای کوتاهی نمی نماییم و کشتی انقلاب اسلامی را به مقصود برسانیم.
منبع:

1399/10/07
12:14:18
5.0 / 5
1345
تگهای خبر: ارتش , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل