نماینده مردم نطنز در مجلس:

ترور شهید فخری زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

ترور شهید فخری زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

به گزارش سیاسی اصفهان نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از نظر حقوقی باید ترور شهید فخری زاده در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند.


رحمت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا درباب ترور شهید فخری زاده، اظهار نمود: نظام جمهوری اسلامی متکی بر اعتقادات، شرع و قانون است و آنچه که اتفاق افتاده یک حرکت کینه توزانه توسط دشمنان این مرز و بوم بوده؛ چونکه دشمن نمی خواهد ایران اسلامی پیشرفت کند. امروز باید ندای مظلومیت نظام اسلامی که همیشه قربانی تروریسم بوده به خوبی به گوش جهانیان برسد.
وی اضافه کرد: از نظر حقوقی باید این ترور در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند. اگر بطور قطعی به یقین برسیم که عامل اصلی این تحرکات آمریکا و صهیونیست ها باشند باید برخورد ما مطابق با آرمان های نظام اسلامی باشد.
نماینده مردم نطنز در مجلس، اشاره کرد: معتقدم برخورد با این ترور باید هوشمندانه باشد تا تنش ها تشدید نشود، اما اعتقاد دارم آن چیزی را که مطابق با عقل و منطق باشد را باید انجام دهیم.
نماینده مردم نطنز در مجلس اشاره کرد: دشمن قصد تحریک ایران را دارد تا با هر توطئه ای که شده به کشور ضربه بزند. طبق شواهد این ترور کار اسرائیل و آمریکا بوده که البته این حرکت آنان راه به جایی نخواهد برد چونکه ایران اسلامی در ۴۰ سال قبل راه پیشرفت خودرا پیدا کرده است.
منبع:

1399/09/15
13:38:08
5.0 / 5
1381
تگهای خبر: آمریكا , ایران , شورا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل