سردار سلیمانی:

باید در زمینه كارهای هنری سرمایه گذاری شود

باید در زمینه كارهای هنری سرمایه گذاری شود

به گزارش سیاسی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلان اینكه باید در زمینه كارهای هنری سرمایه گذاری شود اظهار داشت: با توانمند سازی تولیدات هنری به سمت تمدن سازی جهت دهیم.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی بسیج مستضعفین سردار غلامرضا سلیمانی در آیین اختتامیه "اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج " که در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی انجام شد اضافه کرد: همه می دانیم دشمن هویت ملی ما را که یک هویت اسلامی و تاریخی و ریشه در خداپرستی چند ده هزار ساله در ملت ایران دارد را هدف گرفته است.
وی با اعلان اینکه امروز کشورهای خارج جغرافیای سیاسی ایران خودشان را جزو تمدن ایرانی اسلامی می دانند، اشاره کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر شرایطی فراهم شده که ما تمدن سازی کرده و ملت ایران پیش قراول این کار مهم شود. بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی برای نیل به این مقصود است.
سردار سلیمانی در ادامه با اشاره به گستردگی هنر و به وجود آمدن ابزار جدید در دنیا اشاره کرد: باید دراین زمینه سرمایه گذاری شود تا بتوانیم صد در صد از تکنولوژیهای جدید استفاده نمائیم.
رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: رسالت سنگینی در انجام این مهم داریم و باید شرایط را طوری فراهم نماییم تا جایی که استعدادی وجود دارد میدان در اختیارش قرار داده شده و به تولید محصول برسد.
سردار سلیمانی اضافه کرد: در این ایام فرصت خوبی بود که قسمتی از زحمات دوستان را مشاهده نماییم و باید تولیدات از رسانه استان برای مردم پخش شده و از فضای مجازی نیز برای انتشار این تولیدات فرهنگی استفاده گردد.
سردار آزادی در این مراسم با اشاره به مسابقه ای که برای تولیدات مراکز برای هفته بسیج صورت داده شده است، اظهار داشت: امسال شاهد نهضت تولید در این مراکز بوده ایم. تا حالا بیش از ۶ هزار دقیقه در قالب های مختلف شامل موشن، نماهنگ، سرود و... در مراکز آفرینش استانها تولیدات داشته ایم.
معاون فرهنگی هنری بسیج افزود: موضوع این تولیدات کرونا و مباحث روز بوده است، که از این تریبون از تمام دوستان تقدیر و تشکر می کنم.
در ادامه این مراسم مصطفی زیبایی نژاد مسئول مرکز آفرینش های بسیج اعلام نمود: برندگان نخستین رویداد تولیدات مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج سراسر کشور عبارت اند از: در عرصه تولید موشن گرافیک مقام اول کرمان و مقام دوم سمنان بودند، در عرصه تولید انیمیشن و کمیک موشن مقام اول سمنان و مقام دوم آذربایجان شرقی شدند. در عرصه تولید نماهنگ نیز بوشهر و یزد به ترتیب انتخاب شدند.
وی افزود: در حوزه طراحی اینفوگرافیک کرمانشاه انتخاب گردید و در حوزه طراحی پوستر قم و لارستان برگزیده شدند. در حوزه داستان لارستان و بوشهر به ترتیب انتخاب شدند. در حوزه مستند کوتاه نیز تهران و قم به ترتیب انتخاب شدند؛ همین طور بوشهر و لارستان بعنوان مراکز آفرینش های برگزیده انتخاب شدند.
در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار آزادی معاون فرهنگی هنری بسیج و سپاه های استانی برگزار شد، از برترین مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج تجلیل به عمل آمد.منبع:

1399/09/03
22:42:24
5.0 / 5
1493
تگهای خبر: ایران , تكنولوژی , تمدن , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل