بررسی پیشنهادات نمایندگان درباب لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

بررسی پیشنهادات نمایندگان درباب لایحه مشاركت عمومی-خصوصی در كمیسیون عمران

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی پیرامون لایحه مشاركت عمومی- خصوصی در جلسه امروز این كمیسیون آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون، کلیات لایحه مشارکت عمومی خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این لایحه حالا در کمیته ویژه کمیسیون عمران در حال جمع بندی است. اعضای کمیسیون نیز در جلسه امروز نظرات و پیشنهادات خودرا درباره این لایحه مطرح نمودند.
ایشان سپس اظهار نمود: در نشست های آتی کمیسیون این لایحه از کمیته به کمیسیون آمده و در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این لایحه نقش ویژه ای در توسعه حوزه عمران کشور خواهد داشت و می تواند بخش اعظمی از مشکلات عمرانی کشور را حل کند.
نماینده مردم خدابنده در مجلس اشاره کرد: در ادامه نیز ایرادات لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی جاده ای مسافر و کالا بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس که از طرف شورای نگهبان اعاده شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایشان سپس اشاره کرد: قرار بر این شد که ایرادات وارده به این لایحه در کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مرکز پژوهش های و شورای نگهبان بررسی شود تا ایرادات مرتفع گردد.
1399/09/03
13:44:21
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: ایران , شورا , عمومی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل