نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:

امت اسلامی بساط ظلم و طومار كفر را درهم خواهد پیچید

امت اسلامی بساط ظلم و طومار كفر را درهم خواهد پیچید

سیاسی: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در اطلاعیه ای اقدام سران امارات و بحرین در نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محكوم نمود و اظهار داشت: امت اسلامی بساط ظلم و طومار كفر را در هم خواهد پیچید.


به گزارش روز شنبه ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی گفت: یکبار دیگر جهان در آستانه ظلمی آشکار به جامعه انسانی و مسلمانان مظلوم دنیا، خصوصاً به ملت بیدار و عزیز فلسطین است. نرمال سازی روابط اسرائیل با کشورهای اسلامی، خیانت و جرمی است که با هدف نفی دین و نفی آزادی جامعه اسلامی و جنایت مقابل امت محمدی (ص) و ظلم در حق انسانیت شکل می پذیرد.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس اضافه کرد: اهانت به نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، آن هم در بحبوحه این خیانت بزرگ و ضد بشری، برای زمینه سازی خیانت گسترده تر در این میدان به مسلمانان جهان است.
وی یادآورشد: اگر آن روز که ملت مظلوم عراق و افغانستان و بعد از آن مردم عزیز سوریه و لبنان و یمن و بحرین آماج حملات ددمنشانه زورگویان و قلدران جهان قرار گرفتند، علمای جهان اسلام مقابل برافراشتگان پرچم ظلم و بیداد فریاد می زدند و مانع جنایت مقابل هم نوعان خود می شدند، امروز طاغوت چه های امارات و بحرین جرأت نمی کردند با سگ زنجیری آمریکا رابطه برقرار کنند.
شیرازی اشاره کرد: اگر آن روز که سلمان رشدی مرتد و کثیف به پیامبر اعظم و رسول الهی اسلام (ص) اهانت می کرد، علمای جهان اسلام در مقابل این جنایت بزرگ فریاد می زدند و سلمان رشدی خائن را به سزای عمل خود می رساندند، امروز امت اسلام شاهد این ننگ و تلاش احمقانه و خائنانه سران کفر و الحاد نبود. اگر آن روز که سران استکبار، با اسلام هراسی، خون مسلمان را مباح شمردند، علمای جهان اسلام در مقابل این فاجعه قرن فریاد می زدند، امروز شاهد این جنایت هولناک و عظیم نبودیم.
در این بیانیه آمده است: اگر آن روز که سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی به مردم فلسطین مظلوم و به زنان و کودکان عزیز فلسطینی خیانت می کردند، علمای جهان اسلام در مقابل آن جنایت های ددمنشانه و ویرانگر فریاد می زدند، امروز طاغوت های بحرین و امارات جرأت نمی کردند پای قرارداد ذلت و پستی خود و کشور خودرا امضاء کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس صریح کرد: امروز سران کفر و الحاد با حمایت بعضی از پادشاهان و طاغوت چه های منطقه، سر در آخور خویش فرو برده اند و تصمیم به قتل عام مسلمانان و جنایت مقابل جامعه انسانی گرفته اند.
در قسمتی از این بیانیه آمده است: اگر علمای اسلام و فرهیختگان کشورهای اسلامی در مقابل این جنایت ها نایستند، فردا مشخص نیست چه بر سر مصر و عربستان و کویت و عمان و تونس و لیبی و سودان و اردن و ترکیه و پاکستان خواهند آورد. راستی اگر این جنایت ها و خیانت ها با سکوت علمای جهان اسلام، استمرار یابد و جنایت ها توجیه شود، فردا چه کسی در پیشگاه عدل الهی پاسخ قانع کننده ای دارد؟
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی افزود: مسلمانان دنیا به سازمان های بین المللی و مدعیان حقوق بشری دل خوش نکنند که آنها نیز ساخته و پرداخته آمریکا و اسرائیل و شریکان جرم در این فاجعه بزرگ اند. تنها راه این است که امت اسلام، علمای خودرا از خواب غفلت بیدار کرده و آنان را وادار نمایند که ضد این ظلم ننگین فریاد بزنند و در مقابل خیانت های سران کشورهای اسلامی بایستند.
در این بیانیه آمده است: علمای جهان اسلام باید پرچمداران مبارزه مقابل ظلم و غارتگری و غصب و طغیان باشند. علمای جهان اسلام وظیفه دارند از مسلمانان و مظلومان جهان حمایت کنند و نگذارند آنان در زیر چکمه های خونین جلادان قرن له شوند. پشتیبانی از امت اسلامی و پشتیبانی از مظلومان جهان و پشتیبانی از فلسطین و فلسطینی، تکلیفی است که خداوند متعال و قرآن کریم برای علمای جهان اسلام مشخص کرده اند.
وی اشاره کرد: ایستادن در مقابل طاغوت و ظالم و مبارزه با استکبار و شیطان بزرگ، تکلیفی است بر دوش علمای جهان اسلام که اگر به این تکلیف عمل می شد امروز جهان شاهد این ننگ تاریخی نبود. من به علمای جهان اسلام، از سنی و شیعه و از هر مذهبی هشدار می دهم که اگر امروز در مقابل این خیانت سران کشورهای اسلامی به امت اسلام نایستند، باید شاهد بیرون آمدن دست انتقام الهی باشید و بدانید که گرفتار خشم الهی خواهید شد. فردا همین ترامپ و نتانیاهو، بساط قدرت شما را درهم خواهند پیچید.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: سران کفر اگر فرصت پیدا کنند به هیچ مسلمانی اجازه نفس کشیدن نمی دهند. اینان به سیاه و سفید رحم نمی کنند. به عرب و عجم رحم نمی کنند. به اروپایی و آمریکایی هم رحم نمی کنند. ملاک برای سران کفر، قدرت خود، ثروت خود، ریاست خود و دنیای خود است. من از علمای جهان اسلام می خواهم که به داد اسلام برسید. به داد مسلمانان برسید. به داد مظلومان جهان برسید. به داد مردم مظلوم فلسطین برسید. حتی به داد خود برسید که در صورت مماشات، گرفتار عذاب پرودگار خواهید شد.
شیرازی اضافه کرد: نگذارید مردم مسلمان جهان از شماها ناامید شوند. نگذارید پیروان شما، با سکوت شما، چپاول شوند. نگذارید راه سلطه کفر بر جهان اسلام هموار گردد. نگذارید خون آشامان بین المللی هر غلطی خواستند بکنند. باید با هوشیاری و بیداری به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که تمامی تصمیمات آنان با اراده ی علمای جهان اسلام و امت اسلامی درهم شکسته خواهد شد. باید با درایت و بصیرت به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که اگر در مقابل دین و حیات مسلمانان بایستند، تمام دنیای آنان در خطر قرار می گیرد.
این بیانیه می افزاید: باید با بیداری و حکمت به سردمداران کفر و الحاد نشان دهید که دوران زورگویی و قلدری و چپاولگری رو به انتها است و این ملت های مسلمان هستند که برای خود تصمیم می گیرند و ضد ظلم و ظالم می شورند. ملت های مسلمان جهان بدانند که اگر در مقابل توسعه طلبی و قدرت طلبی اسرائیل و آمریکا نایستند، فردا سرنوشت سیاسی کشورهای اسلامی نیز همانند سرنوشت فلسطین عزیز خواهد شد.
وی اشاره کرد: امروز بر تمامی مسلمان و علمای جهان اسلام تکلیف است که در مقابل خیانت امیر امارات و امیر بحرین بایستند و آن دو را به جرم این خیانت بی نظیر و ظلم آشکار، در اذهان عمومی به محاکمه بکشند و رسوا کنند. امروز روزی است که باید از قدرت جهان اسلام بهره ببریم. از قدرت مسلمانان جهان بهره ببریم. از قدرت جبهه مقاومت بهره ببریم.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس اشاره کرد: سکوت در مقابل این جنایت عظیم و سکوت در مقابل اهانت به نبی مکرم اسلام حضرت محمدبن عبدالله (ص)، هر کس را در پیش وجدان های بیدار و آگاه رسوا می کند. با فریاد مقابل این طغیان مرگبار مانع رسوایی خود شویم و با بیداری و هوشیاری و تلاش مجاهدانه، به سران کفر و الحاد نشان دهیم که امت اسلامی قدرتمند و ماندگار است و بساط ظلم و طومار کفر را درهم خواهد پیچید.منبع:

1399/06/24
23:10:14
5.0 / 5
1869
تگهای خبر: آمریكا , اروپا , جامعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل