فرمانده نیروهوایی ارتش؛

هدف مركز آموزش نجات نهاجا، تقویت بنیه دفاعی و توان رزمی است

هدف مركز آموزش نجات نهاجا، تقویت بنیه دفاعی و توان رزمی است

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در بازید از مركز آموزش نجات خدمه نهاجا، هدف این مركز را تقویت بنیه دفاعی، توان رزم در شرایط خاص و امدادرسانی به مردم منطقه در شرایط بحرانی عنوان نمود.


به گزارش عصر جمعه پایگاه اطلاع رسانی ارتش، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و تعدادی از مسئولان استان مازندران از مرکز آموزش نجات خدمه نهاجا در بیشه کلا مازندران بازدید کردند.
امیرسرتیپ نصیرزاده در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از کارهای این مجموعه آموزشی اظهار داشت: فرودگاه بیشه کلا در منابع بین المللی و داخلی( نشریه هوانوردی AIP) بعنوان فرودگاه عملیاتی در جهان به ثبت رسیده است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اعطای بودجه برای افزایش طول باند فرودگاه بیشه کلا در منطقه سرخ رود مازندران اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح، امکان بهره گیری بیشتر از پتانسیل های موجود بمنظور تقویت بنیه دفاعی، ارتقاء و توان رزم در شرایط خاص، امدادرسانی به مردم منطقه در شرایط بحرانی و همین طور ارائه آموزش های هوانوردی به جوانان منطقه در حوزه هوانوردی بوسیله آموزش مهارت های خلبانی است.
همچنین محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور در این بازدید توسعه فرودگاه بیشه کلا را همسو با توسعه مازندران عنوان نمود و اظهار داشت: از نظر اصولی و فنی دولت با توسعه این فرودگاه موافق است.
به گزارش سیاسی به نقل از ایرنا معاون رئیس جمهوری در مسافرت دو روزه خود به استان مازندران از چندین طرح بزرگ عمرانی، زیست محیطی، تامین آب آشامیدنی و کشاورزی، فرهنگی و صنعتی در مناطق مختلف بازدید کرد.


1399/05/25
21:36:34
5.0 / 5
2335
تگهای خبر: آموزش , ارتش , سازمان , مسافرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل