نماینده رهبر انقلاب در سپاه:

مردم حساب اصل انقلاب و مقابله با دشمنان را از حساب گلایه هایشان جدا می کنند

مردم حساب اصل انقلاب و مقابله با دشمنان را از حساب گلایه هایشان جدا می کنند

به گزارش سیاسی، نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: مردم ما سختی دیدند و گاهی گلایه های سنگینی هم دارند که به حق است اما حساب اصل انقلاب و مقابله با دشمنان را از حساب گلایه هایشان جدا می کنند.به گزارش خبرگزاری سیاسی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، با تبریک تقارن چهل و پنجمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی و شروع ماه شعبان، گفت: حضور من در کرمان به جهت ادای احترام به شهدای عزیز زائر حاج قاسم و حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمان است.

بنا به روایت تسنیم، وی با اعلان اینکه انقلاب اسلامی ما اگر توانسته ۴۵ سال با وجود همه دشمنان و دشمنی ها ایستادگی کند و زنده و مقاوم بماند بواسطه حضور و پشتیبانی مردم است، اظهار داشت: رمز بقای هر انقلابی حضور مردم است و بدون حضور مردم هیچ انقلاب و نظامی امکان بقا و ادامه حیات ندارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به این که مردم ما سختی دیدند و گاهی گلایه های سنگینی هم دارند که به حق است اما حساب اصل انقلاب و مقابله با دشمنان را از حساب گلایه هایشان جدا می کنند، افزود: ۲۲ بهمن، روز قدس و حتی عرصه انتخابات روزهایی است که نگاه مردم، نگاه مقابله با استکبار است و اگر صدها گلایه هم داشته باشند، اگر اختلاف فکر و نظری هم وجود داشته باشد، نشان دادند که در مقابل دشمن ید واحد هستند.

وی با اعلان اینکه ۲۲ بهمن هر ساله با شکوه و عظمت برگزار شده است، اضافه کرد: ۲۲ بهمن برای مردم ایران اسلامی، تاریخ تولد انقلاب است؛ انقلابی که اسلام ناب را زنده و حکمرانی خدا را جایگزین حکمرانی طاغوت کرد؛ ۲۲ بهمن سوخت رسانی انقلاب را تقویت می کند.

حاجی صادقی با اشاره به این که مردم ما در این روز با حضور خود به استکبار می گویند همه فشارها، سختی ها و شهادت ها را تحمل می نماییم اما پشت نظام را خالی نمی نماییم، اظهار داشت: مردم ما می گویند ما در مکتب امام حسین (ع) یاد گرفتیم که سر بدهیم، عباس و اکبر و علی اصغر بدهیم اما دین ندهیم.

وی با اعلان اینکه مردم ما در چهل و پنج سال قبل ثابت کردند حاضر هستند هر نوع ایثارگری را انجام بدهند اما انقلاب خودرا از دست ندهند، اضافه کرد: این حضور یعنی ماندگاری انقلاب، امید و نشان در جبهه مقاومت و یاس دشمن.منبع:

1402/11/22
15:07:10
5.0 / 5
368
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل