محسن هاشمی:

در سال ۹۲ آقای مصلحی ضد آیت الله هاشمی کار ناجوانمردانه ای کرد

در سال ۹۲ آقای مصلحی ضد آیت الله هاشمی کار ناجوانمردانه ای کرد

سیاسی: به گزارش سیاسی، محسن هاشمی به روزنامه شرق اظهار داشت: آیت الله رفسنجانی با میانه روها و اصلاح طلب ها هماهنگ کردند که پس از احمدی نژاد کسی بیاید که دنبال افراط و تفریط در جامعه نباشد، معتدل باشد و کشور را به سمت درستی ببرد و از وضعیتی که داشت نجات بدهد و آبروی روحانیت را حفظ کند.محسن هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با روزنامه شرق، به موضوعات مختلف همچون ردصلاحیت پدرش در سال ۱۳۹۲ پرداخت و اظهار داشت:

* سال ۹۲ برای انتخابات ریاست جمهوری ایشان شرکت نمودند.آخرین سال دولت احمدی نژاد بود و طبیعتا با اتفاقات و اختلافات شدید که مابین اصولگرایان به خاطر احمدی نژاد بوجود آمده بود، خانه نشینی احمدی نژاد و مسائل دیگر مبحث پیچیده بود. مشکلات ارزی هم پیش آمد و قیمت ارز یکباره سه برابر شد و به سه هزارو ۵۰۰ تومان رسید.

*آیت الله رفسنجانی در آن سال با میانه روها و اصلاح طلب ها هماهنگ کردند که پس از احمدی نژاد کسی بیاید که دنبال افراط و تفریط در جامعه نباشد، معتدل باشد و کشور را به سمت درستی ببرد و از وضعیتی که داشت نجات بدهد و آبروی روحانیت را حفظ کند. ایشان به برخی مقامات همچون آقای خاتمی گفتند شما ثبت نام نمایید، اگر تأیید صلاحیت کردند که رای دارید، اگر هم نکردند هرکسی را تأیید کنید رئیس جمهور می شود. ولی کسی زیر بار نرفت.منبع:

1402/11/07
10:11:25
5.0 / 5
352
تگهای خبر: جامعه , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل