امام جمعه تهران:

انتخابات در ایران یکی از سالمترین انتخابات های دنیاست

انتخابات در ایران یکی از سالمترین انتخابات های دنیاست

سیاسی: به گزارش سیاسی، ایرنا نوشت: حاج علی اکبری درباره ی موضوع انتخابات اظهار داشت: ما به انتخابات به عنوان یک عمل صالح ملی و تقوای اجتماعی و سراسری نگاه می نماییم، پس فرمان الهی بالای سر آن قرار می گیرد. یک وظیفه بزرگی ملی و سراسری است.محمد جواد حاج علی اکبری در خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) تهران اظهار داشت: در خطبه اول به یکی از جلوه های تقوای الهی در موضوع اساسی مسئولیت اجتماعی می پردازیم.

وی اضافه کرد: ما در روابط اجتماعی که متنوع و اثرگذار و حیاتی می باشد، حقوق و مسئولیت هایی داریم و نخستین آن که در روابط اجتماعی تعریف می شود و مسئولیت بزرگی در مقابل آنست، سلامت ارتباطات است و تکلیف این که مومنین باید روابط خودرا بر طبق سلامت نگه دارند که از ناحیه آنها از عمل و رفتار و تدبیر آنها به جان و مال و آبرو و زندگی سایر انسان ها صدمه ای وارد نشود.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: این یک اصل بزرگ و اساسی حیاتی و فراگیر در زندگی همه مومنان و مورد تاکید پرودگار و اولیای خدا است. عنوانی در اینجا شکل می گیرد که بسیار مورد تاکید است و آن مورد حق الناس است اگر صدمه ای و ظلمی به شخصی یا اشخاصی وارد شود خدای متعال بسیار در اینجا سختگیر است.منبع:

1402/11/06
16:03:06
5.0 / 5
362
تگهای خبر: ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل