عارف و جهانگیری به انتخابات ورود کنند

عارف و جهانگیری به انتخابات ورود کنند

به گزارش سیاسی، نماینده ادوار مجلس در گفتگو با منیبان اظهار داشت: اصولگرایان با یک طراحی تلاش کردند اصلاح طلبان را از مدار انتخابات خارج کنند و متاسفانه اصلاح طلبان در تله تندروهای اصولگرایان افتادند.غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده ادوار مجلس، درباره ی بن بست تئوریک اصلاح طلبان در وضعیت فعلی اظهار داشت: من نمی گویم اصلاح طلبان در فقدان مانیفست به سر می برند اما اتفاقی که الان در اصلاحات افتاده این است که نتوانسته، یک تصمیم واحد حزبی بگیرد و از این بن بست بیرون رود. بالاخره اصولگرایان با یک طراحی تلاش کردند اصلاح طلبان را از مدار انتخابات خارج کنند و متاسفانه اصلاح طلبان در تله تندروهای اصولگرایان افتادند. در حالی که اصلاح طلبان باید مراقبت می کردند و در این تله نمی افتادند. فاصله گرفتن اصلاح طلبان از انتخابات در هر دوره اشتباه بزرگی است. اصلاح طلبان باید ورود و ثبت نام می کردند.

نقشه دولت رئیسی و پایداری ها برای حذف قالیباف از ریاست مجلس آینده /ذوالنور یا آقاتهرانی؟

جعفرزاده: مردم برای اموات از دست رفته روحانی صلوات می فرستند /دولت چه زمانی می خواهد مسئولیت فساد چای دبش را قبول کند؟

او در ادامه درباره ی تلاش اصولگرایان برای عدم مشارکت اصلاح طلبان بیان کرد: اصولگرایان چند استراتژی دارند. اول دلسرد کردن مردم و سپس ناامید کردن مردم است. اصلاح طلبان نیز به یک استراتژی خوب و واحد نرسیدند. من معتقدم که در این فرصت باقیمانده اصلاح طلبان باید با یک خانه تکانی، خودرا بازیافت کنند و سریع به عرصه قدرت و سیاست برگردند و با یک فهرست وارد شوند. اصلاح طلبان نباید فریب حرف های کوچه بازاری را بخورند و به مردم بفهمانند که تغییر از صندوق انتخابات می گذرد. خیلی طبیعی است که اصولگرایان فضا را برای اصلاح طلبان ببندند اصلاح طلبان باید غر بزنند و شکایت کنند اما از انتخابات فاصله نگیرند. به نظر من مجموعه کارگزاران، اتحاد ملت و دیگر گروه ها باید یک وفاق ایجاد کنند و آقایان عارف و جهانگیری ورود کنند تا بر فضای انتخابات گرما ببخشند.

جعفرزاده ایمن آبادی درباره ی رجوع مردم به اصلاح طلبان اظهار داشت: من نمی گویم مثل گذشته مردم رجوع می کنند اما اساسا تغییراتی ایجاد می شود. بالاخره خواص در جبهه اصلاحات وجود دارند که باید با مردم صحبت کنند تا به جامعه بفهمانند که عدم مشارکت در انتخابات خواست اصولگرایان است که نباید در آن بازی کرد. جریان اعتدال به نظر من بهترین استراتژی را برگزید. اصلاح طلبان باید از این خواب رفتگی نجات یابند و بازی را به دست پایداری ندهند.

27218منبع:

1402/10/06
08:37:01
5.0 / 5
408
تگهای خبر: جامعه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل