اعدام تتلو بستگی به مدارک شاکیان دارد

اعدام تتلو بستگی به مدارک شاکیان دارد

سیاسی: به گزارش سیاسی، عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید: امیر تتلو به سبب توهین هایی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده بود، به هیچ وجه نباید از طرف مقامات قضایی مورد عفو و بخشش قرار گیرد.به گزارش خبرگزاری سیاسی، در فیلمی که از یعقوب رضازاده، عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس در کانال تلگرامی مجلس نیوز، منتشر نموده، این نماینده مجلس درباب بازگشت امیر تتلو به ایران و اتهامات وی اظهار داشت: امیرحسین مقصودلو، ملقب به امیرتتلو از سالهای گذشته در ترکیه به سر می برد و قصد داشت از کشور ترکیه به کشورهای اروپایی رفته و به کارهای هنری خود ادامه دهد. اما کشورهای اروپایی با رفتن او موافقت نکردند. متاسفانه وی با بوجودآوردن باندهای ضداخلاقی در ترکیه مرتکب اقداماتی شد که به هیچ وجه در شان یک هنرمند واقعی نبود.

وی افزود: این اقدامات ضداخلاقی وی از دیدگان نیروهای امنیتی ترکیه پنهان نماند و پلیس ترکیه وی را به علت شکایت خصوصی چند خانم دستگیر کرده و بعد از آن بوسیله مرز زمینی سوداگر به دولت ایران عودت داد. وی بعد از هماهنگی با مقامات قضایی به تهران منتقل شد.

واکنش رییس کمیسیون ویژه لایحه حجاب به خبر دستکاری مصوبه این کمیسیون / جز هیات رئیسه کسی به سامانه دسترسی ندارد

روایت احمد زیدآبادی از دیدار ساسی مانکن با کروبی و مقایسه آن با ملاقات تتلو با رئیسی

رضازاده اشاره کرد: این مساله در شان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیست. وی طبق گزارش پلیس ترکیه رفتارهای ضد اخلاقی انجام داده و پرونده اش به مقامات قضایی تحویل داده شده است و آنها با سعه صدر و با تفهیم بهتان و احضار شاکیان پرونده و جمع آوری دلائل و مدارک رسیدگی می کنند. متاسفانه توهین هایی که وی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی انجام داده بود به نظر من این فرد باید تادیب و مجازات شود و به هیچ وجه نباید از طرف مقامات قضایی مورد عفو و بخشش قرار گیرد.

وی در مورد اعدام تتلو اظهار داشت: بستگی به وضعیت پرونده، مدارک و شاکیان دارد و ما به عدالت دستگاه قضایی باور داریم و آن چه که حق وی است برایش در نظر می گیرند.

27218


1402/09/21
13:35:48
5.0 / 5
382
تگهای خبر: اروپا , ایران , دولت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل