دستور صادق محصولی به رئیسی:

در فکر و عمل تحولگرا نیستید

در فکر و عمل تحولگرا نیستید

به گزارش سیاسی، ایسنا نوشت: دبیرکل جبهه پایداری اظهار داشت: برخی افراد حاضر در دولت، مثل خود رئیس جمهوری در فکر و عمل، تحولگرا نیستد ولی همچنان در دولت حضور دارند. از دولت انتظار داریم و مطالبه می نماییم هرچه سریع تر نیروهای کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند.صادق محصولی در مجمع عمومی جبهه پایداری با گرامیداشت یاد شهدای غزه، اظهار نمود: در دوران بعد از انقلاب هیچ گاه جمهوری اسلامی در چنین موضع قدرتمندانه ای قرار نداشته است. در ابعاد مختلف شاهدیم که قبلا در چه وضعیتی بودیم و الان چه وضعیتی داریم. امروز می بینیم گروهی مثل حماس، چگونه ارتش اسرائیل که ادعای چهارمین ارتش دنیا را داشت غافلگیر می کند. آمریکا در عرض چند سال چندین برابر بودجه ۴۴ سال ایران بعد از پیروزی انقلاب هزینه کرده تا با انقلاب اسلامی روبرو شود اما همواره با شکست روبرو شده است.

محصولی با اشاره به اینکه هر آن چه کشور در انقلاب به دست آورد در سایه مقاومت، پایداری بر اصول و حضور مردم حاصل شد، اظهار نمود: جبهه پایداری تاسیس شد تا بر اصول و ارزش ها در زمینه سیاسی و فرهنگی، مقاومت کند. بعضی می گویند شما گفته بودید که حزب نیستید. هم اکنون هم می گوییم که حزب به معنای غربی آن نیستیم تا صرفاً برای افراد نزدیک خودمان به دنبال قدرت یا ثروت باشیم، این کار را خلاف شرع می دانیم. مسؤلان ما باید در وهله اول انقلابی، دلسوز، دین مدار و کارآمد باشند و این مهم با انتخاب اصلح محقق می شود.

آقاتهرانی نقشه جبهه پایداری را لو داد /به طرح صیانت از فضای مجازی افتخار می نماییم /اگر جمعیت پایداری ها در مجلس بیشتر باشد بهتر کار می کنیم

تعیین تکلیف پسر مصباح یزدی برای جبهه پایداری /پسر جا پای پدر گذاشت

دبیرکل جبهه پایداری خاطرنشان کرد: وظیفه ما این بود که در انتخابات گذشته از آقای رئیسی حمایت نماییم تا رای بیاورد. دولت تابحال موفقیت های بسیاری داشته که حل مشکل واکسن کرونا، راه اندازی مجدد کارگاه های عمرانی تعطیل و پروژه های نیمه کاره، فروش نفت و بازگشت ارز آن، فعالیتهای موثر دیپلماتیک، پیوستن به پیمان های بریکس و شانگهای، توجه به توانایی های داخلی، کاهش تورم، فاصله طبقاتی، بیکاری و روحیه تجمل گرایی و حضور در بین مردم برای رفع مشکلات همچون آنهاست.

وی با انتقاد از عملکرد رسانه ای دولت برای انعکاس دستاوردها و موفقیت ها، اظهار داشت: باید در اظهارات نسبت به دولت مراقب باشیم که سیاه نمایی انجام نشود. دولت ضعف هایی هم دارد. اصلی ترینش اینست که برخی افراد حاضر در دولت، مثل خود رئیس جمهوری در فکر و عمل، تحولگرا نیستد ولی همچنان در دولت حضور دارند. از دولت انتظار داریم و مطالبه می نماییم هرچه سریع تر نیروهای کارآمد انقلابی را جایگزین چنین افرادی کند و اسیر شانتاژهایی چون افترا خالص سازی نشود. متاسفانه امروز تکرار واژه خالص سازی اسم رمز حمله به شایسته سالاری شده است.

دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به اینکه وظیفه نیروهای انقلابی، خودسازی و تلاش بی وقفه است، خاطرنشان کرد: باید تلاش جهادی داشته باشیم. تنها با شایسته سالاری و شاخص محوری میتوان «حاج قاسم ها» در زمینه سیاسی را تکثیر کرد. نباید از برچسب هایی مثل خالص سازی و امثال آن بترسیم. افرادی که این حرف ها را می زنند، گرفتار تناقض هستند. گاهی می گویند پایداری یک اتوبوس بیشتر نیست، گاهی می گویند آنان تمام کشور را گرفته اند.

این فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت: شاید این سوال مطرح شود چرا بعضی از شایسته سالاری و انتخاب فرد اصلح و شایسته تر می ترسند؟ باید گفت غربگرایان با شاخصهای انقلابی و کارآمدی مورد نظر برای اصلح مخالفند اما جرئت اظهار آشکار آنرا ندارند وگرنه خودشان هم دنبال افراد شایسته با شاخصهای خودشان که نگاه سکولاری، بده بستان سیاسی و اقتصادی، جناح گرایی، استفاده از رانت و تبعیض یا بی توجهی در برابر محرومان است.

محصولی افزود: مردم پول های کثیفی که در هولدینگ های جریان غربگرا از شرکتهای خودروسازی خصوصی گرفته تا شرکتهای نفتی و پتروشیمی با ده ها روزنامه و سایت زنجیره ای برای تبلیغ تفکر سکولاری، لیبرالی و غیرانقلابی و سیاه نمایی اقدامات دولت و مجلس و ارگان های انقلابی بکار می رود تا جامعه را از آینده درخشان کشور ناامید کند، می بینند. جبهه پایداری در مقابل ده ها روزنامه و تارنمای جریان مقابل حتی یک روزنامه هم ندارد. چون از هیچ رانتی برخوردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: حالا وضعیت کشور ما از دوران جنگ تحمیلی هم پیچیده تر است. باآنکه صدای گلوله ها شنیده نمی شود و ترکش توپ ها دیده نمی شود اما با پروپاگاندای تبلیغاتی و القائات فکری مسموم، چشم ها کور و سرها بریده می شود. در چنین شرایطی نباید بیکار و غافل نشست، بلکه باید جدی و اساسی دست به کار شد.

دبیرکل جبهه پایداری خاطرنشان کرد: برای رسیدن به حق، ایستادگی ضروری است. نباید از تخریب ها و برچسب ها بترسیم. شعار جبهه پایداری، استقامت ورزی و پایداری بر ایمان به خدا و ارزش های الهی است. ملت ما نه تنها از «هارت و پورت» آمریکا، مزخرفات شبکه های صهیونیستی، فضاسازی چند روزنامه و تارنمای داخلی وابسته به آنها نمی ترسند بلکه محکم به راه ش ادامه می دهد.

27218


1402/08/26
19:33:16
5.0 / 5
428
تگهای خبر: آمریكا , ارتش , ایران , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل