رئیس كل دادگستری استان سمنان:

۲ مقصر دیگر حادثه انفجار معدن طزره تفهیم افترا شدند

۲ مقصر دیگر حادثه انفجار معدن طزره تفهیم افترا شدند

به گزارش سیاسی، رئیس کل دادگستری استان سمنان اظهار داشت: دو مسئول دیگر از مقصران معدن رزمجاه طزره دامغان تفهیم افترا شدندبه گزارش سیاسی به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی دادگستری سمنان، محمد جعفر عبدالهی ضمن اشاره به تفهیم افترا دو مسؤول مقصر دیگر در معدن رزمجاه طزره دامغان اظهار داشت: نظریه تکمیلی هیئت پنج نفره کارشناسان حوادث ناشی از کار در مورد این معدن وصول شد.
وی اضافه کرد: سرپرست کارگاه و مسؤول ایمنی که دستگاه صحت سنجش اکسیژن را در اختیار داشته، هر کدام به افترا بی احتیاطی و بی مبالاتی منتهی به قتل غیرعمدی شش نفر از کارگران معدن به میزان ۱۰ درصد تقصیر، تفهیم افترا و صدور قرار تأمین وثیقه اقدام و متهمان با تودیع تأمین آزاد هستند.
رئیس کل دادگستری استان سمنان اظهار داشت: با وصول نظریه تکمیلی هیئت پنج نفره کارشناسان، سرپرست معادن زغال سنگ طزره هم به میزان ۸۰ درصد مقصر و نظریه به وی ابلاغ گردید.
عبدالهی اضافه کرد: دقت، سرعت و در عین حال صحت در رسیدگی، اولویت دستگاه قضایی استان در تعیین تکلیف این پرونده قرار گرفته است؛ تا ضمن بررسی ابعاد مهم و خاص پرونده، مطالبات خانواده های جان باختگان در برخورد قانونی و بازدارنده فراهم گردد.


منبع:

1402/08/23
12:41:05
5.0 / 5
238
تگهای خبر: عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل