انتقاد سردار جلالی از فیلتر اینستاگرام

انتقاد سردار جلالی از فیلتر اینستاگرام

به گزارش سیاسی، ایسنا نوشت: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: ما اگر نتوانیم رژیم صهیونیستی را در این صحنه مدیریت و کنترل نماییم، این رژیم خباثت آمیز در جاهای دیگر هم دشمنی خویش را با مسلمانان دنیا ادامه خواهد داد.سردار غلامرضا جلالی، در سخنانی قبل از نماز جمعه امروز تهران، ضمن اشاره به اینکه «درگیر یک جنگ نسل کشی در غزه هستیم» افزود: رژیم صهیونیستی با هدایت و دخالت مستقیم آمریکایی ها مردم مظلوم غزه را زیر بمب باران های شدید آشکارا به شهادت می رساند و این اقدامش را بدون خجالت رسما در مقابل چشم جهانیان و افکار عمومی انجام می دهد.

وی با بیان اینکه «رژیم صهیونیستی غده ای چرکین و سرطانی است و اصل وجودش غیرقانونی و خباثت آمیز است» اضافه کرد: فلسفه وجود رژیم صهیونیستی جنگ و درگیری با مسلمانان است؛ ازاین رو مسئله فلسطین اول یک مسئله انسانی است، بعد یک مسئله اسلامی است و بعد یک مسئله ایرانی است.

وی تصریح کرد: باید به مسئله فلسطین بعنوان یک مسئله ایرانی - اسلامی - انسانی نگاه کرد و به ملاحظات در ارتباط با آن توجه داشت؛ این رژیم در اهدافش، نگاهش به همه سرزمین اسلامی است، اگر امروز قدرت ندارد و نمی تواند بحث دیگری است؛ ازاین رو مقابله با رژیم صهیونیستی تکلیفی برای همه مسلمانان است و باید در موضوعات مختلف آنرا دنبال کنند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: ما اگر نتوانیم رژیم صهیونیستی را در این صحنه مدیریت و کنترل نماییم، این رژیم خباثت آمیز در جاهای دیگر هم دشمنی خویش را با مسلمانان دنیا ادامه خواهد داد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن اشاره به اینکه «در غزه یک جنگ ترکیبی درحال رخ دادن است»، بیان نمود: در بعد اول یک جنگ نظامی برای شکست ابهت نظامی اسرائیل مطرح است. اسرائیلی ها معتقد بودند قادر هستند همه ارتش های عربی را شکست دهند وقادر به حملات پیش دستانه هستند. از طرفی آنها ادعای ابر قدرتی اطلاعاتی داشتند و می گفتند می توانند هر نوع نفوذی را خنثی کنند و مدعی بازدارندگی اطلاعاتی و عملیاتی بودند اما در طوفان الاقصی ضربه ای خوردند که قابل ترمیم نیست. عرصه دوم عرصه افکار عمومی است. رژیم صهیونیستی و جناح غرب در مقابل جامعه مسلمین صف بندی کرده اند و همه رسانه های آنها همت خویش را بکار بسته اند تا صدای مظلومیت مردم غزه به جایی نرسد.
وی اظهار نمود: شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام روزانه ۸۵۰ هزار پیام در رابطه با غزه را فیلتر می کند و همه همت خویش را برای بستن صفحات حماس بکار بسته است؛ بنابراین یک جنگ تمام عیار در افکار عمومی بوجود آمده است و آنها می خواهند بگویند فلسطین هایی که برای دفاع از سرزمین خود می جنگند، تروریست هستند. آنها حق دفاع مشروع را به اسرائیل می دهند. مقامات غربی به اسرائیل می روند تا از این رژیم حمایت کنند.آن ها دنبال این هستند تا بگویند تروریست ها به اسرائیل حمله کرده اند و از همه فناوری ها برای خلق دروغ استفاده می نمایند.
وی تصریح کرد: امروز شاهد می باشیم این تکنیک در صحنه غزه تکرار می شود و به اندازه ای دروغ ها وقیحانه است که می گویند بیمارستان المعمدانی را خود فلسطینی ها بمباران کردند. ما هم پارسال در یک تجربه میدانی شاهد این نوع عملیات روانی بودیم. همه رسانه های جهان اسلام تکلیف دارند تا در دفاع از حقانیت مردم غزه به میدان بیایند و فعالیت کنند. کسانی که دم از حقوق بشر حرف می زنند، کشته شدن هفت هزار نفر را نمی بینند واین جنایت را بزک می کنند.
جلالی خاطرنشان کرد: سال ۸۲ فرمانده کل قوا به این تشخیص رسیدند که احتیاج به تشکیل سازمان پدافند غیرعامل وجود دارد تا آمادگی های لازم برای هماهنگی بخش های نظامی و غیر نظامی برای مدیریت بحران ها بوجود آید. در پدافند غیر عامل اقداماتی بدون استفاده از سلاح برای ارتقای تاب آوری ملی در مقابل تهدیدات بوجود آمده تا از زیرساخت های کشور بتوان حفاظت کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه «در جنگ های اخیر شاهد می باشیم زیر ساخت های کشورها هدف حملات نظامی قرار می گیرد»، خاطرنشان کرد: ازاین رو وقتی زیرساخت های کشور مورد حمله باشد باید تداوم کارکردهای زیرساخت ها را حفظ کرد؛ بنابراین انتظار از دولت و حکومت اینست که تمام زیر ساخت ها در زمان بحران کارکرد خویش را حفظ کنند و این وظیفه اصلی پدافند غیرعامل است. در حوزه محافظت از زیرساخت ها مصون سازی ساختارهای زیربنایی کشور را در ستور کار داریم و سعی کردیم برنامه ملی محافظت از زیرساخت های حیاتی کشور را تصویب نماییم تا بتوانیم یک برنامه ملی دفاع از زیرساخت ها را داشته باشیم. در این خصوص برنامه ۳۰ استان تکمیل و ابلاغ گردیده است.
وی ضمن اشاره به اینکه «در دوسال گذشته شاهد یک جنگ تمام عیار سایبری بوده ایم»، بیان نمود: پارسال تمام حملات دشمن متمرکز بر زیرساخت های کشور و از دسترس خارج کردن شبکه های اجتماعی داخلی بود که با همکاری وزارت اطلاعات ۱۰ حمله سایبری بزرگ را قبل از حمله خنثی کردیم. در این عرصه با کمک شرکتهای دانش بنیان ۳۰۰ محصول پدافند سایبری بومی را ساختیم. امروز کادر درمان منطقه را هم در حوزه پدافند شیمیایی آموزش می دهیم و سازمان بین المللی منع گسترش سلاح شیمیایی این وظیفه را به عهده ایران گذاشته است. در حوزه زیستی نیازمند تقویت زیرساختی بودیم که با همت این دولت دارای لابراتوار های سیار سطح ۳ و مجهز ترین لابراتوار بیولوژیک منطقه شدیم.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در انتها بیان نمود: امیدواریم خداوند متعال این توفیق را به ما دهد تا بتوانیم خدمات مورد نیاز مردم را در حوزه پدافند غیرعامل که تضمین تداوم کارکردها و اعتماد مردم به کارکردها و ایجاد رفاه و آسایش و امنیت برای مردم در مقابل تهدیدها است دست یابیم.

۲۱۹۲۱۹منبع:

1402/08/05
15:02:04
5.0 / 5
327
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , ارتش , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل