شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قطعنامه صادر کرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قطعنامه صادر کرد

به گزارش سیاسی، قطعنامه پایانی راهپیمایی کنندگان در پشتیبانی از عملیات غرورآفرین مبارزان فلسطینی صادر و قرائت شد.


به گزارش خبرگزاری سیاسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن قطعنامه به شرح زیر است:
«بسمه تعالی
عملیات معجزه گون و اعجاب انگیز گروههای مبارز فلسطینی تحت عنوان «طوفان الاقصی» ضد مواضع و استحکامات رژیم تا بن دندان مسلح صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، بار دیگر هیبت دروغین و قدرت پوشالی این رژیم اشغالگر را به اثبات رسانبد و باعث بهت و حیرت جهانیان و ترس و وحشت اردوگاه استکبار شد. این عملیات، کلام الهی «إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ» را که در سالهای اخیر مبنای اعتقادی گروههای اسلامی فلسطین بود به یک باور یقینی تبدیل و سخن تاریخی، ماندگار و پیشبینی حکیمانه ولی امر مسلمین را که «رژیم سفاک اسرائیل یک بازنده است» را خیلی زود در منظر جهانیان عیان ساخت و دنیا فهمید که ملت فلسطین که داغ سال ها ظلم و ستم وحشیگری های رژیم بی رحم و کودک کش را در سینه دارد امروز علم انتقام برافراشته و با اتکاء به جوانان غیور و برومند فلسطینی و با آموخته هایی که از اسلام و انقلاب اسلامی و سفارش های حکیمانه ای که از ولی امر مسلمین کسب کرده است؛ تبدیل به یک نیروی ایمانی توانمند شده و قادر به اجرای پیچیده ترین عملیات های ترکیبی در کانون های قدرت صهیونیستی است و با اقتدار کامل و صلابت و سلحشوری، سخت ترین شکست تاریخی را بر او تحمیل می کند.
>>>> بیشتر بخوانید؛
آغاز راهپیمایی مردم تهران برای پشتیبانی از مردم فلسطین/ شعار مرگ بر اسرائیل طنین انداز شد
بی گمان این پیروزی و رعب و وحشتی که بر اردوگاه صهیونیزم مستولی شد (وَ قَذَفَ فی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ یُخْرِبُونَ بُیُوتَهُمْ بِأَیْدیهِمْ وَ أَیْدِی الْمُؤْمِنینَ) نتیجه و ثمره توسل و تمسک به ساحت قدس ربوبی و تجلی خاص الهی بر سپاه اسلام است که امروز در قامت جوانان فلسطینی متبلور شده است و جای دارد به پاس این پیروزی بزرگ بر آستان ربوبیش سر تعظیم فرود آورده و با خضوع و خشوع صورت برخاک نهاده سجده شکرش بجا آوریم که «بَلَیٰ إِنْ تَصْبِرُوا وَتَتَّقُوا وَیَأْتُوکُمْ مِنْ فَوْرِهِمْ هَٰذَا یُمْدِدْکُمْ رَبُّکُمْ بِخَمْسَةِ آلَافٍ مِنَ الْمَلَائِکَةِ مُسَوِّمِینَ».
حال که دشمن صهیونیستی در میدان نبرد شکست مفتضحانه ای از رزمندگان فلسطینی خورده و حیثیت و جایگاه نظامی و امنیتی خویش را بر باد رفته می بیند با همان خوی وحشی و ددمنشانه، همانند یک هیولای دیو سیرت مردم مظلوم غزه را آماج حملات دیوانه وار هوایی خود قرار داده و بدنبال قتل عام مردم غزه و بمباران مساجد، مدارس و بیمارستان ها و به خاک و خون کشیدن غیر نظامیان بی گناه و با اتکاء به یاری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در صدد است از این طریق، آبروی از دست رفته خویش را ترمیم نماید. بنابراین ضمن محکوم کردن این اقدامات سفاکان و جلادان کودک کش رژیم منحوس اسرائیل اعلام می کنیم:
۱. اسرائیل رفتنی است و عملیات کوبنده مبارزان فلسطینی در یوم الله پانزدهم مهر نخستین گام برای فرو ریختن بنیان های سست این رژیم منحوس است و ضربات مهلک و نابود کننده و قوی تر ملت به پا خاسته فلسطین برای هدم این جرثومه فساد در پیش است. به آمریکا اخطار می دهیم بیشتر از این برای حفظ و حیات رو به اضمحلال این ولیده منحوس و اسب مرده تلاش نکند. حضور در منطقه و اعزام ناو و انتقال تسلیحات، نه تنها خللی در اراده و عزم رزمندگان سلحشور فلسطینی ایجاد نخواهد کرد بلکه خشم بیشتر مسلمانان و آزادی خواستار جهان را برانگیخته و جز تهدید منافع و افزایش نفرت بیشتر برای آمریکا و متحدان غربی و نهایتا پشیمانی ارمغانی دیگری نخواهد داشت و سکوت و بی تفاوتی نسبت به این وحشیهای جنایتکار گناهی نابخشودنی است و سرشت زشت غربی هایی که سالها در پس ژستهای دروغین حقوق بشر و انسان دوستی پنهان کرده بودند عیان خواهد نمود و سخن تاریخی ولی امر مسلمین یک سخن ماندگار و تاریخی خواهد بود که تا ابد شما را به محاکمه خواهد کشید و باید به تمام ملت ها و نسل ها پاسخ دهید و آن سخن بزرگ و ماندگار اینست «شما با مردم فلسطین چه کردید؟»
۲. وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور از راه رایزنی و برقراری ارتباط با سران کشورهای اسلامی، سازمان های مرتبط و حامی فلسطین؛ شخصیت ها و فرهیختگان و کشورهای آزادی خواه، راهکارهای پشتیبانی از مردم مظلوم غزه در حوزهای مختلف را بررسی و اقدامات لازم برای پیشگیری از ادامه حرکت های ددمنشانه رژیم منحوس و سفاک صهیونیستی صورت گیرد.
۳. دستگاه دیپلماسی کشور با فعال سازی دیپلماسی عمومی و برقراری ارتباط با گروههای اسلامی و شخصیت های موثر سیاسی و علمی- فرهنگی و همینطور موحدان و آزادی خواستار جهان، ضمن تبیین جنایات ددمنشانه ۷۵ساله رژیم صهیونیستی و محکوم کردن اقدامات ضدبشری این رژیم و اعلام پشتیبانی از حقوق مردم مظلوم فلسطین و عملیات مبارزان فلسطینی به عنوان حق دفاع در مقابل ده ها سال جنایت، در مورد ادامه تعرض و کشتار مردم مظلوم، هشدارهای لازم به رژیم صهیونیستی داده خواهان جلوگیری و ممانعت از هرگونه تعرض به غزه شوند.
۴. صحنه امروز فلسطین و غزه مظلوم یک امتحان تاریخی برای تمامی جهانیان بخصوص سران کشورهای اسلامی است این رژیم خون آشام در پیش چشم جهانیان به جبران ضربه گیج کننده ای که از رزمندگان فلسطینی خورده است در نهایت پستی و رذالت به جنایات وحشیانه ای دست می زند که کمتر در تاریخ سابقه داشته است بنابراین باید با قطع منابع انرژی و مراودات اقتصادی و تحریم همه جانبه ضمن وادارکردن آن از ادامه کشتار انسان ها بخصوص کودکان، در پایان دادن به حیات ننگین این جرثومه فساد تسریع کرد.
۵. تمامی گروههای اسلامی در لبنان، مصر، عراق و دیگر کشورهای اسلامی ضمن آمادگی کامل برای هرگونه پشتیبانی از مردم غزه، با فضاسازی مناسب خواهان حمایت های مردم و سران کشورهای اسلامی و کشور متبوع خود شوند.
۶. با توجه به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و محاصره کامل باریکه غزه، ضروریست هلال احمر جمهوری اسلامی با هماهنگی دستگاهای مسئول و انجام رایزنی با مجامع بین المللی، اقدامات لازم برای کمک، حمایت و مداوای مجروحین حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه را فراهم نمایند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی»
۲۱۹۲۱۹منبع:

1402/07/21
14:06:02
5.0 / 5
465
تگهای خبر: آمریكا , سازمان , شورا , عمومی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل