واکنش معاون رئیسی به ماجرای آرمیتا گراوند

واکنش معاون رئیسی به ماجرای آرمیتا گراوند

به گزارش سیاسی، جماران نوشت: سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در یادداشتی درباره ی ماجرای آرمیتا گراوند منتشر نمود.در یادداشت سید محمد حسینی با عنوان «کرکس های ابن الوقت!» آمده است؛

« در مظلومیت نظام اسلامی و رذالت معاندان خارجی، خباثت مزدوران داخلی و ساده لوحی برخی بی خبران که تحت تأثیر عوام فریبی آنان قرار می گیرند، همین بس که در اتاق های جنگ رسانه ای و روانی از هر حادثه ممکن، سوژه ای ضد جمهوری اسلامی ایران می سازند و با کمک وطن فروشان و خائنان به ملت، سونامی تبلیغاتی راه می اندازند.

این شگرد شیّادانه و پروژه مزوّرانه از فتنه ۸۸ شروع شد، توسط عوامل آموزش دیده و مسلح خود چند نفر از معترضان را به قتل رساندند و حتی برای بعضی زنده ها مجلس ترحیم برپا کردند و همچون برادران یوسف دیده خویش را اشکبار ساختند تا خوراک تبلیغاتی برای رسانه های ضدایرانی و بهانه برای حمایت سردمداران نظام سلطه فراهم نمایند و "ندای" مخالفت خویش را جهانی سازند و عواطف و احساسات مردم کوچه و بازار را ضد حاکمیت برانگیزند، و این حربه در کوتاه مدت تا حدودی برایشان کارساز بود و البته برای عناصر خودفروخته در ازای دریوزگی و خوش رقصی برای اربابان، منافعی چون دریافت پناهندگی و پارو کردن دلار داشت.

توضیح خبرگزاری تسنیم در رابطه با خبر بازداشت مادر آرمیتا گراوند

در جریان آشوب آمریکایی سال قبل هم دهها مورد کشته سازی کردند تا آتش اغتشاشات را شعله ور سازند و حال هم از اتفاقی که برای دختر دانش آموزمان "آرمیتا"رخ داده نهایت بهره برداری را می کنند!

واقعا کدام عقل سلیم می پذیرد کشته شدن یک نوجوان به نفع حکومت است که چنین طراحی انجام شود؟! مگر یک دانش آموز یا هر فرد دیگری چه خطری برای نظامی مقتدر دارد در حالیکه حتی بزرگ زورگو و قلدر عالم هم دیگر جرأت تعدی و تهدید نظامی ندارد و ناچار به جنگ ترکیبی روی آورده است. نظامی که به یاری مردان و زنان مظلوم شیعه، سنی، مسیحی و ایزدی از چنگال دژخیمان داعش شتافت، چه وجهی دارد که بخواهد با شهروند نوجوانی برخورد کند؟!

آیا نقطه دیگری از جهان را سراغ دارید که حکومت در مقابل حوادث طبیعی مرگ و میر یا صدمه دیدن افراد در اثر تصادف، خودکشی، بیماری یا جنایت دشمنان برای تحریک مردم، جوابگو باشد؟

این فرصت طلبی و خیانت کینه توزان ضد نظام اسلامی در حالیست که در آمریکا و اروپا (قبله آمال و آرزوهای غربگرایان) و هم در قلمرو رژیم کودک کش صهیونیستی روزانه جنایات آشکاری توسط پلیس و نظامیان صورت می گیرد و وادادگان سیاسی و پادوهای داخلی لب فرو می بندند و روزه سکوت می گیرند و یا گستاخانه به توجیه این فجایع انسانی می پردازند!

شاید در کوتاه مدت متوهمان براندازی و مزدوران با جیره و مواجب و بعضی همراهان بی جیره و مواجب آنان همچون غریقی که "یتشبث بکل حشیش"، پیاپی جنجال آفرینی کنند و کرکس وار در آسمان ایران بچرخند تا طعمه ای بیابند، اما اگر دستگاهها، رسانه ها و افراد متعهد و دلسوز، وظیفه جهاد تبیین و روشنگری را به هنگام و به درستی انجام دهند، هیچگاه حقیقت پشت ابر نمی ماند و نقشه های موذیانه مکاران نقش برآب می شود و موفق نخواهند شد پروژه شکست خورده سال قبل را ناشیانه بازآفرینی کنند.

در ماجرای اخیر شاهد سرعت عمل مترو و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در اطلاع رسانی بموقع بودیم که این اقدام سزاوار تقدیر است. ضمن آرزوی شفا و صحت برای دخترمان آرمیتا، به بدخواهان ملت ایران می گوییم: حنای نیرنگ و فریب شما دیگر در نزد مردم بصیر ایران رنگی ندارد و با این دست و پا زدن ها تنها عرض خود می برید و زحمت ما می دارید! »

27218


1402/07/14
23:53:54
5.0 / 5
416
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , اروپا , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل