حملات سنگین به سیدمحمد خاتمی در روزنامه حامی دولت

حملات سنگین به سیدمحمد خاتمی در روزنامه حامی دولت

سیاسی: روزنامه اصولگرای جوان با انتشار یادداشتی به اظهارات اخیر سید محمد خاتمی واکنش تند نشان داد.


در قسمتی از یادداشت روزنامه حامی دولت مقابل رییس دولت اصلاحات آمده است؛
سخنان تازه سیدمحمد خاتمی که بوی پوپولیسم احمدی نژادی می دهد، در فضای سیاسی فعلی، پارادوکسی به وجود می آورد که به هیچ طریق ممکن قابل حل نیست، جز آنکه بگوییم او برای ترمیم چهره خود و دوستانش که با سه مشت محکم تخریب شده است، به این حربه چنگ زده است و هیچ مصلحت مردمی و ملی در سخنان او قابل جست وجو و ردیابی نیست.
اگر خوب به این جملات خاتمی دقت کنیم، به یاد می آوریم که آنها را بارها از زبان احمدی نژاد با همین عبارات یا مشابه آن شنیده ایم: «نظام حکمرانی باید بگوید اشتباه کرده و خودرا اصلاح نماید. اگر خوداصلاحی نکنید، نابودی تان حتمی است. باید در کنار مردم ایستاد و دردهای آنها را شناخت.»
این جملات هربار که از زبان احمدی نژاد خارج می شد و او «مردم، مردم» می کرد، موجی از حملات به اسم پوپولیسم و مردم فریبی و سوارشدن روی احساسات ملت، از تریبون های اصلاح طلبی بلند می شد. ولی حالا نشسته اند و با افتخار، از زبان رهبر خود عین همان عبارات را - بلکه پوپولیستی تر- می شنوند.


بیشتر بخوانید:

حمله جوانان اصلاح طلب به بزرگان اصلاحات؛ نسل خسته در تنظیمات کارخانه قرار دارند /نگاهشان به خاتمی و بهزاد نبوی ابزاری است حمله همزمان به سیدمحمد خاتمی و بهزاد نبوی در روزنامه کیهان /حسن روحانی بی نصیب نماند
۲۷۲۲۰
منبع:

1402/06/03
08:40:34
5.0 / 5
426
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل