مخالف كلیات لایحه ارتقاء امنیت زنان در برابر سوء رفتار

رحیمی مظفری: زنان باید در کنار مردان دیده شوند

رحیمی مظفری: زنان باید در کنار مردان دیده شوند

به گزارش سیاسی، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنده با کلیات لایحه جلوگیری از صدمه دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در مقابل سوء رفتار و رعایت حقوق بانوان در جامعه مخالف نیستم بلکه معتقدم که باید این لایحه به نحوی تنظیم شود که کانون خانواده را دو قطبی نکند.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، عبدالعی رحیمی مظفری در جلسه علنی امروز مجلس و در مخالفت با کلیات لایحه جلوگیری از صدمه دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در مقابل سوء رفتار، بیان نمود: بندهایی از این لایحه می تواند خیلی به جامعه کمک نماید اما بندهایی هم هست که این مورد را به نحوی دو قطبی می کند. نخستین ایرادی که وارد می نماید اینست که چرا صرفاً بحث زنان را مطرح کنیم؟ زنان و مردان در اسلام کنار هم هستند. کانون خانواده طوری نیست که زن و مرد را جدا نماییم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: بنده با بسیاری از بندها و کلیات این که باید حقوق زن در جامعه رعایت شود مخالف نیستم. زن بعنوان مهم ترین و اثر گذارترین و پایدارترین عنصر خانواده است. این لایحه باید به نحوی تنظیم شود که کانون خانواده را دو قطبی نکند. عنوان این لایحه امکان دارد تفکر فمنیستی ایجاد نماید.
ادامه دارد...منبع:

1402/01/20
11:16:05
5.0 / 5
578
تگهای خبر: جامعه , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل