نایب رئیس كمیسیون اجتماعی:

با فرمان رهبری باید به سرعت عاملان مسمومیت دانش آموزان شناسایی شوند

با فرمان رهبری باید به سرعت عاملان مسمومیت دانش آموزان شناسایی شوند

به گزارش سیاسی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باتوجه به فرمان مقام معظم رهبری باید به سرعت عاملان مسمومیت دانش آموزان شناسایی شده و با عاملین مستقیم و غیر مستقیم این مسمومیت ها در هر سطحی که باشند باید برخورد جدی صورت گیرد.


ولی اسماعیلی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری در خصوث این که مسمومیت دانش آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل چشم پوشی است، بیان کرد: این مساله یک واقعیتی است که در جامعه درحال رخ دادن است. بنده دو روز پیش در شهرستان با حضور وزیر بهداشت بودم که در حضور وزیر اعلام نمودند در سه مدرسه مسمومیت رخ داده و ما نیز با شخص وزیر مستقیم به بیمارستان رفتیم. دو معلم نیز مسموم شده بودند.
ایشان سپس اظهار داشت: این مساله باید با جدیت بررسی شود و نیروهای امنیتی ما به این مساله با جدیت ورود داشته باشند. حالا این مساله امنیتی شده است. دشمنی که به دختران کم سن و سال ما نیز رحم نمی کند و آنها را درمعرض لطمه های جسمی قرار می دهد نباید مورد رحم قرار گیرد.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: این دشمن که اینقدر وقیحانه دست به چنین اقداماتی می زند نباید مورد عفو قرار گیرد. این رفتارها نشان میدهد که دشمن دست و پای آخر خودرا دارد می زند. با عاملین مستقیم و غیر مستقیم این مسمومیت ها در هر سطحی که باشند باید برخورد جدی قرار گیرد. باتوجه به فرمایش امروز مقام معظم رهبری باید برای شناسایی و برخورد با عاملان این مساله تمام دستگاهها و قوه قضاییه با تمام قوا وارد شوند. ان شاءالله این توطئه نیز همانند توطئه های قبل توسط سربازان گم نام امام زمان (عج) هم شناسایی و هم خنثی خواهد شد.

منبع:

1401/12/15
13:23:58
5.0 / 5
332
تگهای خبر: جامعه , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل