رئیس كمیسیون فرهنگی:

حجاب از احکام جدی اسلام است

حجاب از احکام جدی اسلام است

سیاسی: به گزارش سیاسی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که قانون حجاب از مدت ها پیش نوشته شده و بزودی گزارشی از عملکرد دستگاه ها در این عرصه در صحن مجلس شورای اسلامی عرضه خواهد شد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، مرتضی آقاتهرانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان نمود: اهانت نشریه فرانسوی را محکوم کرده و باید بگویم این اقدامات از جانب آنها بی سابقه نیست آنها مدعی آزادی بیان هستند اما به مقدسات ملت های مختلف توهین می کنند. اساس برقراری نظام اسلامی برقراری دین اسلام و حیات یافتن آن بوده و یکی از احکام جدی اسلام بحث حجاب است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: خواهران ما حجاب را رعایت می کنند اما بهتر است پیش از آنکه در سطح جامعه وارد شویم دستگاههای دولتی ورود جدی به این مورد داشته باشند. از مدت ها پیش قانون حجاب هم به تصویب رسیده است اما عده ای خیال می کنند که نامه ای نانوشته ۲۰ است در حالیکه نامه نوشته نشده صفر است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: بزودی گزارشی در صحن مجلس عرضه می نماییم و در آن مشخص می شود که چه اندازه دستگاه ها به وظایف خود در این عرصه عمل کرده اند. از مردم بابت طومارهایی که در این حوزه به مجلس ارسال کردند تشکر می کنم.
منبع:

1401/10/18
14:01:40
5.0 / 5
380
تگهای خبر: جامعه , دولت , شورا , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل