‍ یك نماینده مجلس:

طرح ساماندهی کارکنان دولت، هفته آینده راهی صحن مجلس می شود

طرح ساماندهی کارکنان دولت، هفته آینده راهی صحن مجلس می شود

سیاسی: به گزارش سیاسی، خراسان شمالی رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی از راهی شدن طرح ساماندهی کارکنان دولت طی هفته آینده به صحن مجلس اطلاع داد.


امان الله حسین پور در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بعنوان یکی از موافقان طرح ساماندهی کارکنان دولت، معتقد هستم امروز اجرای این طرح یکی از مطالبات مهم مجلس در جهت ساماندهی وضعیت قراردادهای مختلف اداری و کمک به ایجاد انگیزه، ارتقاء بهره وری در کارکنان و ایجاد امنیت شغلی این قشر زحمت کش است.
وی با انتقاد از این که شرکتهای واسطه ای، بخشی از وجوه دریافتی دولت را برای حق العمل خود بر می دارند، اضافه کرد: بدین سان به نیروهای طرف قرارداد، حقوق بسیار اندکی پرداخت می شود.
حسین پور ضمن اشاره به گلایه ها در مورد تفاوت در دستمزدها و قراردادها اظهار داشت: اجرای این طرح اجرای عدالت، رفع تبعیض و همینطور ارتقاء رضایتمندی پرسنل و شاغلین را به دنبال دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به اینکه این طرح هفته آینده وارد صحن مجلس می شود، اظهار نمود: افزایش بهره وری کارکنان دولت و تقویت سیستم اداری کشور، ممنوعیت بکارگیری نیروهای بدون مجوز و حذف شرکتهای واسطه نیروی انسانی همچون مزایای اجرای این طرح بشمار می رود.
نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلی شورای اسلامی از برخی شرکت ها بعنوان مافیای برده داری نوین نام برد و اظهار داشت: این عدم قاعده گذاری و رهاشدگی شرکت ها سبب افزایش هزینه ها و کاهش رضایتمندی در کارکنان شده است که انشاءالله با اجرای این طرح شاهد اجرای عدالت خواهیم بود.
منبع:

1401/10/17
11:09:19
5.0 / 5
412
تگهای خبر: دولت , سفر , سیستم , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سیاسی بین الملل