نوروزی:

تلاشهای سه قوه باوجود توطئه دشمن نتایج خوبی داشته است

تلاشهای سه قوه باوجود توطئه دشمن نتایج خوبی داشته است

سیاسی: به گزارش سیاسی، نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تلاشهای سه قوه باوجود توطئه های دشمنان نتیجه های خوبی داشته است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، حسن نوروزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی نوبت بامداد امروز سه شنبه (۱۳ دی ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز افتخار می کنم بعنوان نخستین روحانی اسیر در جبهه های نبرد، در مقابل سرباز بزرگ اسلام، حاج قاسم سلیمانی سر تعظیم فرود آورم، اظهار داشت: ایشان سردار پرافتخار اسلام، مرد شجاع و باتدبیر، فرمانده جنگ آور و مسلط در عرصه های نظامی و متشرع، وفادار به کل انقلاب و اسلام و مرد صداقت و اخلاص بود و کسی بود که خون او به دست شقی ترین افراد بر زمین ریخته شد، کسانی که جایشان زباله دان تاریخ است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب فرمودند این شهادت بزرگ را به پیشگاه امام زمان(عج) و به روح خود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض می کنم. شهید سلیمانی چهره بین المللی مقاومت، نرم افزار مقاومت، تعلیم دهنده الگوی مبارزه ملت ها بود که همه دلبستگان مقاومت امروزه خونخواه او هستند؛ کسی که تا ابد زنده است و حتی دشمن هم برای او احترام قائل بود.
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خطاب به اربابان فتنه اظهار داشت: شما که فریاد می زدید «نه غزه، نه لبنان» نه تنها جان خویش را فدای ایران نکردید، حتی حاضر نشدید منافع خویش را فدای کشور کنید. چه کسی جانفدای ایران شد؟ سلیمانی ها! سربازان امام، امامین انقلاب. آن کسی که جانش را فدای انقلاب کرد، همین سردار سلیمانی و سایر مدافعان ملت، کشور، امنیت و رزمندگان جبهه و جنگ بودند و نه شماها.
نوروزی در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس اظهار داشت: من و شما بعنوان اصولگرا سالیان سال منتظر بودیم رئیس جمهوری مجتهد، فاضل، باتجربه و سختکوش سر کار بیاید. ما منتظر بودیم رئیس قوه قضاییه شخصی باشد که برادر دو شهید است و مجتهدی که از بدنه قوه قضاییه و باتجربه است؛ من و شما دنبال این بودیم رئیس مجلسی داشته باشیم که حالا برادر شهید، جنگ آزموده، فهیم، دانشگاه دیده است و امروز همه این سه تا را داریم.
وی اضافه کرد: تلاشهای این سه قوه باوجود توطئه های دشمنان نتیجه های خوبی داشته، بنابراین باید دید ما چه کرده ایم. چرا وقتی اصولگرایان پشت این تریبون حاضر می شوند، هیجانی شده و یکدیگر را می کوبند. ما در این زمان یکساله با تلاش شما مجلسی ها و دولت و قوه قضاییه قطعی برق خانگی نداشتیم، برای ۶ میلیون نفر بیمه سلامت تکمیل شد. همینطور بیمه کارگران ساختمانی، رتبه بندی معلمان به ثمر رسید، آیا دولت قبل جرات این رتبه بندی را داشت؟ ۱۳۰ هزار میلیارد تومان از دولت دریافت و برای رتبه بندی به معلمان پرداخت گردید.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: حقوق بازنشستگان و افزایش پرداختی یارانه ها به ۷۰۰ هزار تومان را داشتیم. آیا قبلا این جرات وجود داشت؟ پرداخت سهام عدالت و پرداخت ۱۹۵ هزار میلیارد تومان بدهی دولت روحانی و پرداخت ماهیانه ۱۳ هزار میلیارد تومان به بانک مرکزی و بدهی های دولت گذشته هم در این دولت صورت گرفت.
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در انتها با اشاره به اینکه برای پیشگیری از فرار مالیاتی با نصب پایانه ها ۱۲۰ هزار میلیارد تومان به مالیات کشور اضافه گردید، اظهار داشت: اینها نتیجه تلاشهای این دولت بزرگ است همینطور قانون اسقاط خودرو در این مجلس تصویب گردید.1401/10/13
14:48:51
5.0 / 5
399
تگهای خبر: ایران , دولت , شورا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل