نماینده مردم ملایر در مجلس:

ساکتین فتنه در گناه فتنه گران سهیم هستند

ساکتین فتنه در گناه فتنه گران سهیم هستند

سیاسی: به گزارش سیاسی، گلستان نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید به سمت جهاد تبیین گام برداریم، اظهار داشت: سکوت هر مسلمان خیانت به قرآن است و ساکتین در گناه فتنه فتنه گران سهیم هستند.


احد آزادی خواه امروز جمعه ۹ دی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلای گرگان اظهار نمود: ۹ دی روز بصیرت است و مردم گرگان در سال ۸۸ یک روز جلوتر از ۹ دی مردم به خیابان آمدند و بصیرت خویش را نشان دادند.
وی با اشاره به اینکه مردم در ۹ دی نسخه فتنه فتنه گران و نقشه های پیچیده دشمنان را پیچیدند، بیان نمود: دشمنان می خواستند با پول و تزویر دنیا را در مقابل ما قرار دهند اما نتوانستند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسلمان بودن مهم می باشد اما اهم مسلمانی اسلام بابصیرت است، تصریح کرد: اگر بصیرت نباشد اسلام معنا پیدا نمی کند و شیعه فاطمی، علوی بودن و اسلام مبتنی بر بصیرت مهم می باشد برای همین مقام معظم رهبری به اسلام آمریکایی و شیعه انگلیسی اشاره می کنند.
وی بصیرت و هوشیاری مردم را عامل پیچیدن طومار فتنه فتنه گران و معاندین برشمرد و اظهار داشت: پس از فتنه ۸۸ تابحال هم دشمنان با جسارت و پرورویی تمام تلاش کردند دنیا را ضد ما قرار دهند و ارکان اسلام را زمین بزنند اما این توطئه شوم آنها هم ناکام مانده است، فتنه ۸۸ از نقش آفرینی سه نفر از فتنه گران پیچیده تر بود و عده ای از سیاسیون ما به ابزار دست معاندین و به مزدور در اختیار صهیونیست بین الملل تبدیل شدند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان خواستند با ترفند نخ نمای «اختلاف بنداز و حکومت کن» مردم و جریانات سیاسی را به جنگ خیابانی بکشانند و کشته سازی کنند، تصریح کرد: آنها خواستند ایران دروغین را در ویترین جهان نشان دهند اما شتر در خواب بیند پنبه دانه، خدا توجه ویژه ای به انقلاب اسلامی داشت و توطئه دشمن ناکام ماند.
آزادی خواه ضمن اشاره به این که دشمنان با یکدیگر هم پیاله شدند تا اسلام را به زمین بزنند، اضافه کرد: این فتنه ها در ارتباط با امروز نیست از آغاز ظهور اسلام این دشمنی وجود داشته است، اگر از گرانی، بیکاری و موانع ناراحت هستید بدانید مسؤلان در راه خدمت و نوکری تلاش می کنند تا مشکلات برطرف شود این نارسایی ها باید هر چه زودتر رفع گردد گرچه این مشکلات در همه کشورها وجود دارد و بخشی از آن هم دسیسه دشمن است.
وی با تکیه بر این که اگر کسی نقدی داشته باشد نباید کف خیابان با اغتشاش و آشوبگری مطالبه کند، اظهار داشت: ما نقدها را به جان خریداریم و سیلی هم می خوریم اما مقر فرماندهی نباید اینترنشنال باشد چونکه اینها دوست ملت ایران نیستند و اگر دشمن پلید و قسم خورده فرصتی به دست آورد خرخره کوچک و بزرگ را می درد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز نور انقلاب اسلامی به ونزوئلا و آمریکای لاتین رسیده است، اضافه کرد: امروز اسلام مبتنی بر اسلام ناب و بابصیرت است و انقلاب اسلامی به اوج و قله اقتدار نزدیک شده است شک نکنید، فتنه ای اگر صورت گرفت فقط دامان فتنه گران را نمی گیرد.
آزادی خواه متذکر شد: گرانی ها حق مردم نیست اما یادمان باشد چند ماه پیش کشور که کشورمان با کمبود دارو مواجه بود بیمار پروانه ای به خاطر تحریم دشمن از دارو محروم بودند اما دولت کوشش کرد این کمبودها را برطرف کند، باید دوست را از دشمن شناخت.
وی تصریح کرد: آمریکا می خواست با ورود به خاورمیانه، نفت و گاز و دارایی های این منطقه را به تاراج ببرد و حتی تا سر مرز مهران آمده بودند اما به لطف امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و حاج قاسم در اوج اقتدار ظاهری داعش جبهه مقاومت تشکیل داد و آنها را از خاورمیانه بیرون کرد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در فتنه ۸۸ برخی خواص بی بصیرت گول خوردند و کشور را به آشوب کشیدند اما مردم سریع متوجه شدند، اظهار داشت: اگر در فتنه سکوت نماییم شریک هستیم باید به سمت جهاد تبیین گام برداریم، باید برای روشنگری جامعه خرج نماییم، سکوت هر مسلمان خیانت به قرآن است.
آزادی خواه افزود: دشمن با توهمات و خیال پردازی هر روز اراجیف القا می کند تا توطئه های خویش را بر ضد انقلاب اسلامی پیاده سازی کند، آنها در روز دانشجو فراخوان زدند اما یک شهر هم به فراخوان ضدانقلاب پاسخ نداد، ملت خواستار اشد مجازات با فتنه گران است اما اقتدار انقلاب دست آشوبگرانی که با سلاح گرم به جان مردم کشورمان افتادند را قطع خواهد نمود.
منبع:

1401/10/09
14:00:01
5.0 / 5
463
تگهای خبر: آمریكا , ایران , جامعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل