رئیس جمهوری در جمع مردم استان كردستان:

مگر مردم کردستان با ریشه های عمیقی که دارند، با این تکانه ها می لرزند؟

مگر مردم کردستان با ریشه های عمیقی که دارند، با این تکانه ها می لرزند؟

به گزارش سیاسی، سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم استان کردستان با بیان اینکه دشمنان مثل همیشه گرفتار یک اشتباه محاسباتی شدند. تصور کردند که می توانند با اقدامات تروریستی و اغتشاش به اهداف خود برسند تصریح کرد: مردم کردستان که ریشه های بسیار عمیقی دارند، مگر با این تکانه ها می لرزند؟


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز در جریان سفر به سنندج در جمع مردم کردستان اظهار داشت: بهره برداری از طرح آبرسانی شهر سنندج، امروز به نتیجه رسید و امروز اهالی این شهر از آب گوارا بهره می برند.
وی با بیان اینکه از خواسته های مردم کردستان دسترسی به مسیر ریلی است که سنندج را به همدان و تهران متصل می کند اظهار داشت: دولت این مسیر ارتباطاتی ریلی را پیگیری می کند و امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.
رئیس جمهور با بیان اینکه وجب به وجب از خاک کردستان شاهد، مجاهدت، ایستادگی و مقاومت مردم کردستان است اضافه کرد: از اول پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان بدنبال این بودند که در این منطقه لانه کنند اما مردم کردستان آنها را ناکام گذاشتند.
وی با بیان اینکه دشمنان مثل همیشه گرفتار یک اشتباه محاسباتی شدند. تصور کردند که می توانند با اقدامات تروریستی و اغتشاش به اهداف خود برسند اظهار داشت: مردم کردستان که ریشه های بسیار عمیقی دارند، مگر با این تکانه ها می لرزند؟
ادامه دارد...منبع:

1401/09/10
13:35:47
5.0 / 5
456
تگهای خبر: دولت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل