معاون ستاد كل نیروهای مسلح:

ایران دخالتی در جنگ روسیه و اوکراین ندارد

ایران دخالتی در جنگ روسیه و اوکراین ندارد

سیاسی: به گزارش سیاسی، بوشهر معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مبادلاتی که ایران با روسیه دارد مربوط به سال ها پیش از جنگ روسیه با اوکراین است و ایران دخالتی در جنگ بین این دو کشور ندارد.


سردار سرتیپ ابوالفضل شکارچی روز شنبه ۱۴ آبان در حاشیه همایش "حماسه زنان لرده دشتستان" در بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رژیم حاکم در اوکراین، جدا از بحث مردم این کشور بطور کامل وابسته به صهیونیست ها و آمریکایی ها است و با تزریق فکری آنها نطقی می کنند و ما بیشتر این ادعاها را بصورت نطق می بینیم.
وی افزود: آنها نظام جمهوری اسلامی و کشور ایران را آزموده اند این حرف ها و بهتان هایی که روسای جمهور آمریکا و اوکراین به ایران نسبت می دهند، بطور کامل دروغ و تهمت است.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد: مبادلاتی که ایران با روسیه دارد مربوط به سال ها پیش از جنگ روسیه با اوکراین است و ایران دخالتی در جنگ بین این دو کشور ندارد و هر اتفاقی که می افتد مربوط به خودشان است.
شکارچی افزود: استکبار جهانی عامل شروع جنگ اوکراین است و انواع و اقسام سلاح و تجهیزات نظامی را در اختیار ارتش این کشور می گذارد، اما ایران را متهم به دخالت در این جنگ می کند.
وی در رابطه با اظهارات رییس جمهور آمریکا درباره ی آزادی ایران اظهار داشت: رییس جمهور آمریکا گرفتار آلزایمر و ناتوانی است و ما این گفته او را که بیشتر شبیه شوخی است، جدی نمی گیریم.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاع ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد: جمهوری اسلامی امروز بسیار قوی، منسجم و مقتدرتر از آنست که در مقابل تهدید دشمن بخواهد موضعی داشته باشد.
شکارچی، در باره آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اظهار داشت: آمادگی نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز بسیار بالا است و آمریکائی ها، رژیم صهیونیستی و اروپایی ها قدرت ایران اسلامی را درک کرده، آزموده و خودشان شاهد هستند.1401/08/14
22:40:20
5.0 / 5
477
تگهای خبر: آمریكا , ارتش , اروپا , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
سیاسی بین الملل