معاون هماهنگ كننده سپاه پاسداران تاكید كرد:

ای آمریکا، دیکتاتور تویی

ای آمریکا، دیکتاتور تویی

به گزارش سیاسی، اصفهان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: دیکتاتور آمریکا است که در یک لحظه ۱۳۶ هزار انسان بی گناه را در هیروشیما و ناکازاکی کشت و همواره از رژیم های سرکوبگر حمایت می کند.سردار سرتیپ محمد رضا نقدی، امروز جمعه در مراسم روز ۱۳ آبان در میدان امام(ره) اصفهان با اشاره به اینکه مردم به صورت آزادانه مسؤلان نظام خویش را انتخاب می. کنند، اظهار نمود: مردم ایران اسلامی به صورت مستقیم و غیر مستقیم ارشدترین مقامات جمهوری اسلامی را از راه انتخابات بر می گزینند و در یک کلام همه چیز به آرای مردم بر می گردد. چطور شما دشمنان به این ملت لقب دیکتاتور می دهید، در حالیکه از دیکتاتورترین رژیم ها که یک صندوق رای هم ندارند دفاع می کنید؟ رای امروز مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان مرگ بر آمریکا است.

وی اضافه کرد: دیکتاتور شما هستید که در یک لحظه ۱۳۶ هزار انسان بی گناه را در هیروشیما و ناکازاکی کشتید. دیکتاتور شما هستید که از جنگ جهانی دوم به بعد ۳۳۷ هزار حمله هوایی به ملت های بی گناه کردید و هزاران انسان را به کام مگر کشاندید. دیکتاتور شما هستید که در ویتنام ۳ میلیون نفر را با بمب های ناپال و خوشه ای کشتید و در عراق و افغانستان این فجایع را به بار آوردید. دیکتاتور شما هستید که در زندان های گوانتانامو و ابوغریب شکنجه گاه برپا کردید و این شکنجه ها را توجیه می کنید چون اعتقاد دارید این دو زندان خارج از خاک آمریکا است.

به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا؛ معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: برای آمریکا و مستکبران کرامت انسانی ارزشی ندارد. چطور دیگران را به دیکتاتوری متهم می کنید درحال که خودتان دیکتاتورترین حکومت جهان هستید. در بحرین انتخابات برگزار شد و مردم پیروز شدند، اما شما از دیکتاتوری حمایت کردید، همان گونه که در ترکیه انتخابات برگزار شد اما کودتا شد و آمریکا رای مردم را قبول نکرد. مردم ایران به انقلاب اسلامی رای دادند و شما بدخواهان در مقابل اراده آنان ایستادید.

نقدی افزود: در فلسطین مردم به جنبش حماس رای دادند در حالیکه شما رای فلسطینی ها را قبول نکردید. ای آمریکای جنایتکار تو دیکتاتور هستی. راهپیمایی امروز نشان داد که همه مردم ایران به صحنه امدند و رای شان مرگ بر انگلیس است. ۱۰ سال پیش اعلام کردم اگر کسی بتواند در جهان جنایتکارتر و پلیدتر از آمریکا پیدا کند به او ۱۰ کیلو طلا جایزه می دهم، اما تا امروز یک نفر هم نتوانسته رژیمی خونخوارتر از آمریکا معرفی نماید.

این خبر به روز رسانی می شود...منبع:

1401/08/13
14:58:05
5.0 / 5
439
تگهای خبر: آمریكا , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل