شریعتی اندراتی:

ملت و جوانان ایران جنایات آمریکا را از یاد نمی برند

ملت و جوانان ایران جنایات آمریکا را از یاد نمی برند

سیاسی: به گزارش سیاسی، نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت و جوانان ایران جنایات رژیم خون ریز و مستکبر آمریکا را از یاد نخواهند برد.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، غلامرضا شریعتی اندراتی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، خطاب به ملت نجیب ایران، اظهار داشت: این روزها رژیم استکباری آمریکای جنایتکار و ازناب آنان انگلیس، عربستان، آلمان، فرانسه و رژیم غاصب کودک کش و جعلی اسرائیل برای ملت ایران ندای آزادی و دلسوزی سر می دهند. تاریخ گواه است و در حافظه مردمان کشورمان ثبت است که بیش از ۲۰۰ هزار شهید دوران دفاع مقدس با سلاح شیمایی آلمانی، هواپیمای فرانسوی و انگلیسی و پول های بادآورده عربستان سعودی به شهادت رسیده اند.
وی ادامه داد: خیل شهیدان جوان، دانشجویان، دانش آموز، فرهنگیان، اساتید دانشگاه و کسبه و کارگران شریف بودند که به فرمان آنان به خاک و خون کشیده شدند. مگر ملت ایران جنایات رژیم خون ریز و مستکبر آمریکا را از یاد می برد؟ مگر جوانان این مرز و بوم کینه مقدس خودرا نسبت به آمریکا از یاد می برند؟ رژیمی که جنایت آن در قتل و عام بومیان آمریکا، کشتار ملت ویتنام و بمباران اتمی ژاپن و کشتار فلسطینی ها به دست رژیم اشغالگر قدس که به پشتیبانی آمریکا و جانیان داعش به دستور امپریالیست صفحه کوچکی از جنایات بی شمار مستکبرین عالم به رهبری آمریکا است.
عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اشاره کرد: رژیمی که به تعبیر امام بزرگوارمان مظهر شیطان بزرگ است، پس آنان بدانند حافظه ملت بزرگ ایران هیچ گاه جنایات آنان را در حق ملت مظلوم کشورمان فراموش نخواهد کرد و باید بدانند آنچه که امروز در کشور ما در جریان است مسیر پیشرفت و تعالی است و این ملت برای رسیدن به قله های عظیم آبادانی به پشتوانه جوانان غیرتمند شامل دختران و پسران خود اطمینان دارند و مسئولین در همه رده ها خودرا خادم جوانان می دانند و برای ساختن ایران آباد و مستقل از هرگونه کوششی دریغ نخواهند کرد.
شریعتی خطاب به رییس جمهور اظهار داشت: امروز مشکل اساسی کشور عدم توجه مجریان و برنامه ریزان به فرمان مقام معظم رهبری در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی بر می گردد. اگر اراده لازم برای مردمی کردن اقتصاد و دانش بنیان کردن آن وجود داشته باشد در این کشور دلسوزان فراوانی وجود دارند که حاضرند سرمایه های خویش را برای توسعه اشتغال و رونق تولید به جریان اندازند تا زمینه اشتغال جوانان که خیلی از مشکلات آنان در حوزه های اجتماعی عدم توجه به همین مقوله است ایجاد شود، پس انتظار داریم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانها شکل گیرد و با بهره گیری از تصمیمات انقلابی و جهادی موانع سرمایه گذاری به سرعت برداشته شود.
شریعتی در ادامه وزیر جهاد کشاورزی را مورد خطاب قرار داد و اظهار داشت: وضع دامداران، کشاورزان، باغداران و بهره برداران عرصه کشاورزی خوب نیست، دامداران صنعتی و خرد روستایی و پرورش دهندگان طیور، ماکیان و آبزیان برای تامین نهاده ها گرفتار مشکلات جدی هستند. تدبیر شما برای مساعدت با آنها در بانک کشاورزی نیز با موانع فراوان مواجه می باشد، پس انتظار داریم به قید فوریت دستور دهید مشکلات آنها که امنیت غذایی کشور به دست آنان است، مرتفع شود.
نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: شرق استان مازندران در حوزه تامین آب آشامیدنی و کشاورزی گرفتار مشکلات جدی است، پس از شما انتظار می رود تمام همت خویش را برای اتمام سد گله وَرد و خصوصاً نصب پل بر روی این سد تا آخر سال جاری به کار ببندید و دستورات لازم را برای تکمیل شبکه فاضلاب شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه صادر کنید.
ایشان سپس از وزیر راه و شهرسازی خواست تا با توجه به این که بیش از ۱۲۰ روستای کوهستانی منطقه از راه مناسب روستایی برخوردار نیستند، به قید فوریت دستور دهد باقی مانده راه بهشهر امسال تمام شود.
شریعتی همین طور از وزیر میراث فرهنگی و گردشگری خواست تا ضمن سفر به شرق استان مازندران با مشکلات حوزه انتخابیه اش آشنا شود و برای رونق گردشگری در این منطقه دستورات ویژه صادر کند.
این نماینده مجلس در آخر اظهار داشت: ریاست سازمان امور اداری و استخدامی، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به رسمی جز قول های رییس جمهور به مجلس بود که انتظار می رود دراین زمینه اقدام عاجل صورت گیرد.1401/08/08
12:51:41
5.0 / 5
394
تگهای خبر: آمریكا , ایران , برنامه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل