توضیح خبرگزاری میزان در رابطه با فوت دختری به نام نگین – ع

توضیح خبرگزاری میزان در رابطه با فوت دختری به نام نگین – ع

سیاسی: به گزارش سیاسی، خبرگزاری میزان در ارتباط با خبر فوت دختری به نام «نگین - ع» توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، خبرگزاری میزان در مطلبی نوشت:

«اخیرا در فضای مجازی با پدیده کشته سازی های زنجیره ای که رسانه ها در آن دخیل هستند روبرو می باشیم. از نیکا شاکرمی و سارینا اسماعیلی زاده گرفته تا ماجرای فوت اسرا پناهی دستاویز پروژه کشته سازی رسانه های ضد انقلاب هستند که با حمایت ربات های مجازی و هشتگ های سازمانی اسمشان برای مدتی سر زبان ها می افتد تا این که حقیقت در مورد هرکدام مشخص می گردد.

رسانه ها و ربات های مجازی در جدید ترین مورد مدعی شدند فردی به نام «نگین – ع» دانشجوی ۲۱ ساله اهل قروه در جریان اغتشاشات اخیر شهر همدان فوت شده است.

در مورد علت فوت این دختر خانم اهل قروه در رسانه های معاند آمده است: «نگین – ع» روز چهارشنبه ۲۰ مهر در اثر وارد آمدن ضربات مختلف باتوم به جمجمه توسط نیروهای امنیتی، گرفتار خونریزی شده و بعد از بازگشت به خوابگاه دانشگاه جانش را از دست داده است.

اما این پروژه هم به مانند بقیه موارد ادعایی امپراطوری دروغ بی اساس از آب درآمد.

بر اساس بررسی ها مشخص شد فوت فرد یاد شده هیچ ارتباطی به اغتشاشات ندارد و این خانم متاسفانه به دلیل مصرف مشروبات الکلی مسموم جان خویش را از دست داده است.

طبق اعلام حسن خانجانی موقر دادستان مرکز استان همدان در یک هفته اخیر دو جوان همدانی بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم فوت کرده اند و ۹ نفر دیگر هم گرفتار مسمومیت شدید شدند.

دادستان همدان در گفت و گویی که خبر آن پیشتر در خبرگزاری میزان (https: //www.mizan.news/4486768/) و رسانه های رسمی انتشار یافته بود (https: //www.farsnews.ir/hamedan/news/14010724000977/) اظهار داشته: یکی از این افراد دختر خانمی بود که بامداد روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه، با علایم شدید مسمومیت به بیمارستانی در همدان انتقال داده شده است.

خانجانی موقر در ادامه می گوید: با وجود اقدامات درمانی، متاسفانه او به دلیل شدت وخامت حالش بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه فوت می کند. حالا مشخص شده این دختر خانم همان «نگین – ع» است که سوژه جدید پروژه کشته سازی رسانه های ضد انقلاب قرار گرفته است.»

منبع:

1401/08/02
21:14:23
5.0 / 5
384
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل