نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:

تقویت نظامی کرانه باختری با تمام قوا ادامه دارد

تقویت نظامی کرانه باختری با تمام قوا ادامه دارد

به گزارش سیاسی، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با اعلان اینکه این جنبش با تمام قوا مبادرت به تقویت نظامی کرانه باختری کرده است، اظهار داشت: نتیجه این اقدام خیزش این منطقه در مقابل رژیم صهیونیستی و تشکیل گردان جنین و گسترش آن بود.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران در سخنرانی قبل از خطبه های نماز سیاسی عبادی جمعه در مصلای تهران با اشاره به تاریخ جنگ های اسرائیل مقابل برخی کشورهای عربی، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی نبردی مقابل چهار کشور عربی شروع کرد که در انتفاضه اول مردم فلسطین وحدت خودرا به نمایش گذاشتند و توانستند هیمنه اسرائیل را بشکنند.
وی اضافه کرد: در انتفاضه دوم رعب و وحشت را بر صهیونیست ها وارد کردند بطوریکه رژیم مجبور شد خودرا با دیوار حائل محاصره کند.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: در سال ۲۰۲۱ مقاومت فلسطین نبرد خودرا مقابل اسرائیل شروع کرد که رهبران رژیم به این مساله اذعان و اعتراف دارند که رژیم صهیونیستی در رسیدن به آرزوهایش شکست خورده و همچون این مقامات ایهود باراک، بنیامین نتانیاهو، نفتالی بنت و بنی گانتز هستند.
وی افزود: همه به آن اذعان دارند و نگرانند؛ رژیم صهیونیستی در آستانه اختتام خود قرار دارد و خوشبختانه نبرد سیف القدس سبب ایجاد وحدت باردیگر در بین مردم فلسطین شد.
ابوشریف با اعلان اینکه جنبش جهاد اسلامی فلسطین پس از اختتام نبرد سیف القدس، کار تسلیح کرانه باختری را شروع و با تمام قوا مبادرت به تقویت نظامی کرانه باختری کرده است، اظهار داشت: نتیجه این اقدام خیزش این منطقه در مقابل رژیم صهیونیستی و تشکیل گردان جنین و گسترش آن بود.
وی افزود: اینطور بود که رژیم صهیونیستی در مقابل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گرفتار جنون شد، اما رژیم صهیونیستی از میانجی گری مصر سوء بهره برد تا به جنگ ها اختتام دهد و یکی از قهرمانان جهاد را ترور کند و بعد از این جنگ اسرائیل به طرز جنون آمیزی مناطق فلسطینی را بست و نیمی از فلسطین اشغالی بسته شد.
ابوشریف اشاره کرد: در جنگ اخیر فقط جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جنگ شرکت کرد و به تنهایی دشمن را مرعوب ساخت و اسرائیل مجبور شد نصف سرزمین های اشغالی را ببندد.
وی اضافه کرد: جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این جنگ ۹۵۰ موشک و ده ها راکت به سمت رژیم صهیونیستی شلیک کرد که همه اینها نشانه ترس و ضعف دشمن است و زمینه ساز پیروزی های فلسطین و وحدت بیشتر فلسطین، غزه، کرانه باختری و حتی لبنان خصوصاً جنوب لبنان که امکانات زیادی برای مقاومت است، شده است. نبرد اخیر بسیار مهم و سرنوشت ساز بود که دشمن را شکست داد.
نماینده جنبش جهاد فلسطین در ایران اظهار داشت: این پیروزی ها جز با حمایت جمهوری اسلامی محقق نمی شد و ایران تنها کشوری است که از مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان حمایت کرده و می کند. من در اینجا از مردم ایران و خصوصاً رهبر معظم انقلاب بابت رهنمودها و حمایت هایشان قدردانی می کنم.


1401/05/25
10:07:54
5.0 / 5
625
تگهای خبر: ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان سیاسی
سیاسی بین الملل