نماینده گناباد:

وزارت کشاورزی با روال فعلی تا آخر سال 2 و نیم میلیارددلار کارکرد منفی خواهد داشت

وزارت کشاورزی با روال فعلی تا آخر سال 2 و نیم میلیارددلار کارکرد منفی خواهد داشت

به گزارش سیاسی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق گزارش مرکز پژوهش های وزارت جهاد کشاورزی کارکرد این وزارتخانه در فروردین ماه سال جاری نسبت به فروردین ماه سال قبل منفی 210 میلیون دلار است.


به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، محمد صفایی نماینده گناباد در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به سوال از وزیر جهاد کشاورزی درباره علت تخلفات گسترده مدیر عامل سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران به عنوان طراح سوال اظهار داشت: سوالم را در بهمن ماه مطرح کردم و در اسفندماه آقای وزیر به کمیسیون کشاورزی آمدند و مسائل و تخلفات بیان شد، ایشان (از عملکرد سازمان تعاونی روستایی) حمایت کردند.
وی ادامه داد: همکاران عزیز گفتند که جلسه ای در دفتر آقای وزیر داشته باشیم و در این نشست نیز مجدداً از مدیرعامل سازمان مرکزی تعاونی روستایی ایران حمایت شد، در خردادماه جلسه سوم انجام شد و همچنان این حمایت انجام شد.
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مرکز پژوهش های وزارت جهاد دانشگاهی در گزارشی اقدامات این وزارتخانه را در فروردین ماه سال جاری با سال ۱۴۰۰ مقایسه کرده است؛ بر طبق این گزارش کارکرد وزارت جهاد کشاورزی نسبت به فروردین ماه سال قبل منفی ۲۱۰ میلیون دلار است؛ این یعنی اگر با شرایط فعلی پیش برویم وزارت جهاد کشاورزی تا آخر سال ۲ و نیم میلیارد دلار کارکرد منفی نسبت به سال ۱۴۰۰ خواهد داشت.
صفایی اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی برنامه هایی نظیر برنامه بازرگام داشتند که بنا بود مایحتاج مردم را به درب منازل برسانند که متاسفانه همه اینها شعاری بیش نبود.
ادامه دارد...منبع:

1401/04/21
09:49:48
5.0 / 5
738
تگهای خبر: ایران , برنامه , سازمان , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل