معاون امنیتی انتظامی وزارت كشور:

توافقات شفاهی اربعین بین ایران و عراق مکتوب می شود

توافقات شفاهی اربعین بین ایران و عراق مکتوب می شود

به گزارش سیاسی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور اظهار داشت: توافقات شفاهی وزارت کشور درباره اربعین با طرف عراقی مکتوب می شود.به گزارش سیاسی به نقل از ایسنا، سید مجید میراحمدی ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد اربعین در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: جلسه ستاد اربعین امروز دوشنبه با حضور وزیر کشور و استانداران برگزار شد و تعهدات استان ها برای انجام عملیات عمرانی و زیرساختی و سایر تعهدات برای اربعین مرور شد. گزارش های عرضه شد، نشان داده است اجرای تعهدات، پیشرفت خوبی داشته است.

وی تأمین امنیت، سلامت، ارزانی و سهولت سفر را همچون اهداف سالجاری وزارت کشور برای انجام سفر زائرین اربعین حسینی به عتبات عالیات اعلام نمود.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور افزود: جلسه ستاد مرکزی اربعین را هم بزودی با حضور رئیس جمهور برگزار می نماییم چون که ایشان به مراسم اربعین اهتمام خاصی دارند. در آن جلسه گزارش اقدامات انجام شده عرضه می شود.

میراحمدی ضمن اشاره به سفر هفته قبل وزیر کشور عراق به ایران، اظهار داشت: در دیدارهایی که داشتیم درباره مسایل اربعین صحبت کردیم و قرار شد در مسافرت بنده به عراق که بزودی انجام می شود، تمام مواردی که در توافقات شفاهی آمد، مکتوب شود. هم اکنون هماهنگی خوبی میان دولت ایران و عراق برای برگزاری مراسم اربعین وجود دارد.

منبع:

1401/04/06
12:11:36
5.0 / 5
666
تگهای خبر: ایران , دولت , سفر , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل