امیر دریادار سیاری:

تبعیت از قانون در ارتش نهادینه شده است

تبعیت از قانون در ارتش نهادینه شده است

سیاسی: معاون هماهنگ کننده ارتش با اعلان اینکه حاکمیت حقوقی و تبعیت از قانون در ارتش نهادینه شده است، اظهار داشت: سامانه حقوقی ارتش در زمینه صیانت، برای حفظ مصالح و منافع این نهاد نظامی به دستاوردهای مطلوبی دست یافته است.


به گزارش سیاسی به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه چهارمین همایش گرامیداشت روز رسته حقوق در ارتش در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت حضور نخبگان در نیروهای مسلح گفت: تلاش سامانه حقوقی ارتش بر این اساس بوده تا حاکمیت حقوق و تبعیت از قانون در ارتش به عنوان یک ارزش مطرح باشد که این مهم نیز امروز در ارتش ساری و جاری است.
وی با اعلان اینکه صیانت از قانون و حقوق در رفتار سازمانی نیروها مورد توجه و رصد قرار می گیرد، اضافه کرد: همه افراد و نیروها در امتداد تعالی ارتش جمهوری اسلامی در رسیدن به اهداف پیش رو تلاش می کنند و این حرکت در قالب قانون و حقوق نظام مندِ تعیین شده، انجام می گیرد.
امیر دریادار سیاری اشاره کرد: فرآیند آگاه سازی نیروها از رده های فرماندهی تا رسته های میانی و پایین تر توسط مسئولان حقوقی ارتش جمهوری اسلامی انجام گرفته است و بحمدلله حاکمیت حقوقی در ارتش نهادینه شده است؛ امروز تلاش ها در این عرصه به ثمر نشسته و همچنان می کوشیم تا اگر در بخشی، حاکمیت قانون و حقوق با نقص یا مشکلاتی مواجه می باشد، آنرا برطرف نماییم.
وی افزود: بطور کلی از ارتش با پیشینه ای که در نظم انضباط و ولایتمداری و قانون محوری دارد، انتظار می رود تا در زمینه اجرای قانون و حاکمیت حقوقی نیز در بالاترین جایگاه قرار داشته باشد.
معاون هماهنگ کننده ارتش درباب کارهای حقوقی این سازمان نظامی اظهار داشت: سامانه حقوقی ارتش در زمینه صیانت، اجرای حقوق، آگاه سازی و توجه ویژه به موضوع قراردادها برای حفظ مصالح و منافع ارتش، گام های موثری را تا حالا برداشته و به دستاوردهای مطلوبی دست یافته است.


منبع:

1401/04/05
11:48:53
5.0 / 5
736
تگهای خبر: ارتش , سازمان , عمومی , قرارداد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سیاسی بین الملل