دریادار سیاری:

فتح خرمشهر مولفه های قدرت ملی ایران را در جهان ثابت کرد

فتح خرمشهر مولفه های قدرت ملی ایران را در جهان ثابت کرد

به گزارش سیاسی معاون هماهنگ کننده ارتش اظهار داشت: در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر مولفه های قدرت ملی کشورمان در جهان به اثبات رسید و دنیا متوجه قدرت ملی ایران شد.


به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز در مراسم شکرگزاری و تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر که با حضور فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروهای مسلح در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، با تبریک و تسلیت شهادت سردار صیاد خدایی اظهار داشت: دشمن تصور می کند با اقدامات تروریستی می تواند در راه حرکت ملت ایران خللی وارد کند درحالی که ملت ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد.
وی که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر سخنرانی می کرد در ادامه اظهار داشت: با افتخار اعلام می نماییم که سربازان ولایت یکی از بزرگترین تدابیر امام راحل را به مرحله اجرا در آوردند و آن هم این که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما صدمه ای نرسد، و ما نیز در این راه پر افتخار ادامه راه می دهیم.
امیر سیاری با اعلان اینکه نقشه دشمن در حماسه مقاومت خرمشهر شکسته شد و نتوانستند به هدف نهایی خود برسند، اشاره کرد: دشمن زمانی که خرمشهر را اشغال کرد در مدت ۱۹ ماه آنچنان سنگر ساخت و تجهیز کرد که هیچکس در دنیا باور نمیکرد خرمشهر را ایران بتواند پس بگیرد.
معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر این که در عملیات بیت المقدس حماسه ای آفریده شد که تا ابد ایرانیان به آن افتخار خواهند کرد، گفت: از خاصیت های بارز عملیات بیت المقدس وحدت فرماندهی، وسعت زیاد منطقه عملیات که ۱۰ برابر عملیات فتح المبین بود، عملیات عبور رودخانه و … بود و نخستین نتیجه عملیات بیت المقدس، شکست واقعی دشمن بود، شکستی که حتی دنیا هم آنرا باور نمی کرد.
وی اظهار داشت: دشمن بعد از این عملیات کاملا در لاک دفاعی فرو رفت و دیگر نتوانست حرکت آفندی از خود نشان دهد. در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر مولفه های قدرت ملی کشورمان در جهان به اثبات رسید و دنیا متوجه قدرت ملی ایران شد.
امیر سیاری در آخر اشاره کرد: فتح خرمشهر، فتح خاک نیست و فتح ارزش های اسلامی است چونکه ما ارزش های دینی و اسلامی برایمان اهمیت دارد و مهمست.

1401/03/03
22:42:53
5.0 / 5
740
تگهای خبر: ارتش , ایران , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سیاسی بین الملل